Słuchawki gamingowe Dareu EH925s PRO

Producent: Dareu
 • 199,00 zł / szt. 299,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Zaawansowane słuchawki Dareu EH925s PRO otwierają przed Tobą szerokie możliwości odkrywania świata audio. Wirtualny dźwięk 7.1 sprawi, że całkowicie zanurzysz się w rozgrywce, a 4 tryby odtwarzania pozwolą Ci dostosować działanie urządzenia do Twoich potrzeb. Oprogramowanie Darwin oraz wbudowany kontroler umożliwiają swobodną konfigurację ustawień produktu. Regulowane podświetlenie RGB nadaje słuchawkom niesamowity, gamingowy charakter.

  Wybierz najlepszy tryb odtwarzania dla siebie

  Słuchawki oferują 4 tryby pracy, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Tryb music pozwoli Ci na nowo odkryć piękno Twojej ulubionej muzyki, a a tryb AV nadaje się do oglądania filmów. Kiedy rozmawiasz z innymi graczami, wybierz tryb voice - wzmocni on brzmienie Twojego głosu i sprawi, że zawsze będzie on doskonale słyszalny. Tryb game sprawdzi się podczas rozgrywki - uruchom go, aby podkreślić basy, zachwycić się bogactwem szczegółów i zawsze świetnie słyszeć kroki przeciwników.

  Wygodnie zmieniaj ustawienia

  Słuchawki zostały wyposażone w wielofunkcyjny kontroler audio Magic Box. Za jego pomocą jeszcze lepiej dostosujesz ich działanie do sytuacji oraz swoich oczekiwań. Wystarczy kilka kliknięć, aby zmienić efekty dźwiękowe lub tryb odtwarzania. Możesz też cieszyć się przestrzennym audio stereoskopowym, które pozwoli Ci dokładnie określić położenie rywali i uprzedzić ich ruchy.

  Odłączany mikrofon - niczym niezakłócone rozmowy z innymi graczami

  Dołączony do słuchawek mikrofon umożliwia swobodną komunikację z innymi graczami. Możesz go wyginać w dowolnym kierunku. Funkcja redukcji hałasu oraz eliminacja szumu otoczenia przez oprogramowanie Darwin sprawią, że Twój głos zawsze będzie doskonale słyszalny. Bez przeszkód wymieniaj informacje z członkami swojej drużyny lub zaplanuj strategię na kolejną rozgrywkę! Kiedy mikrofon nie będzie Ci potrzebny, możesz po prostu odłączyć go od słuchawek.

  Konfigurowalne podświetlenie RGB

  Możesz dostosować styl podświetlenia słuchawek do swoich upodobań. Wybieraj spośród 6 trybów i ciesz się zachwycającymi efektami świetlnymi. To jednak nie koniec niespodzianek! EH925s PRO obsługują system DRS Darwin, który umożliwia wprowadzanie indywidualnych ustawień, a także synchronizację podświetlenia z innymi kompatybilnymi urządzeniami.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 53
  Efektywność (dB): 116
  Impedancja (Ω): 64
  Sposób połączenia: przewodowo
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: tak
  Pilot: tak
  Regulacja głośności: tak
  Złącze audio: USB
  Cechy dodatkowe: podświetlenie RGB, wirtualny dźwięk 7.1
  Nazwa modelu: EH925s PRO