Słuchawki gamingowe Dareu EH745 [kolor czarno-czerwony]

Producent: Dareu
 • 119,00 zł / szt. 149,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki gamingowe Dareu EH745 pozwolą Ci w pełni skupić się na grze i pobić kolejne rekordy. Ciesz się ekscytującą rozgrywką dzięki doskonałej jakości wirtualnemu dźwiękowi 7.1 oraz redukcji hałasu otoczenia. Miękkie nauszniki zapewnią Ci komfort użytkowania, a wyginany mikrofon pozwoli na swobodną komunikację z innymi graczami. Co więcej, kolorowe podświetlenie RGB nadaje słuchawkom niepowtarzalny charakter.

  Optymalna jakość dźwięku dla każdego gracza

  Już nigdy więcej nie dasz się zaskoczyć swoim przeciwnikom. Słuchawki EH745 niemal dosłownie otoczą Cię dźwiękiem - system 7.1 zapewni Ci doskonałej jakości przestrzenne audio, dzięki czemu będziesz w stanie dokładnie określić pozycje swoich rywali i błyskawicznie zareagujesz na każdy ich ruch. Skradający się wróg nie będzie dla Ciebie zagrożeniem - natychmiast go usłyszysz!

  Skup się na grze

  Zbędne dźwięki Cię rozpraszają i nie pozwalają Ci się skupić na rozgrywce? Dareu EH745 pomogą Ci rozwiązać ten problem! Redukcja hałasu ENC sprawi, że niepożądane odgłosy zostaną wyciszone. Już nic nie oderwie Cię od gry!

  Doskonały design

  Słuchawki charakteryzują się stylowym, a zarazem ergonomicznym designem. Miękkie nauszniki zostały wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów. Doskonale przylegają do uszu i zapewniają komfort użytkowania nawet na długie godziny. Słuchawki mają też kolorowe podświetlenie RGB, któremu zawdzięczają swój fantastyczny, gamingowy charakter.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Efektywność (dB): 100
  Impedancja (Ω): 24
  Sposób połączenia: przewodowo
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Regulacja głośności: tak
  Złącze audio: USB
  Cechy dodatkowe: podświetlenie RGB, wirtualny dźwięk 7.1
  Nazwa modelu: EH745