Lekkie sportowe słuchawki dokanałowe bezprzewodowe JBL Under Armour React

Producent: JBL
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • Firma JBL po raz kolejny pokazuje, że współpraca z cenioną sportową marką Under Armour wychodzi im tylko na dobre. JBL Under Armour React uzupełnia serię słuchawek, którą przygotowano z myślą o wszystkich, którzy uprawiają nawet najbardziej ekstremalny sport.

   

  Wytrzymałość i bezpieczeństwo

  Materiały, które zastosowano przy produkcji tego modelu dobrano wspólnie z marką UA tak, aby wytrzymały w każdych warunkach, a przy tym były wygodne i zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Technologia UA Storm gwarantuje pełną odporność na pot i wodę w standardzie IPX7.

   

  Zaawansowane technologie

  Również firma JBL nie próżnowała i dodała od siebie 2 interesujące rozwiązania technologiczne – TalkThru i Ambient Aware, które zapewniają Ci pełny kontakt z otoczeniem. Pierwsza z nich pozwala na obniżenie poziomu głośności słuchawek po wykryciu mowy, kiedy chcesz porozmawiać z osobami przebywającymi w Twoim otoczeniu bez zdejmowania słuchawek. Druga zapewnia stały kontakt z otoczeniem zapewniając bezpieczeństwo podczas przebywania na zewnątrz.

  Za dźwięk odpowiadają 5,8 mm przetworniki firmowane klasycznym brzmieniem marki JBL. Dodatkowo na przewodzie znajdziemy trzy przyciskowy pilot pozwalający w pełni sterować naszymi słuchawkami podczas odsłuchu, klips, który pozwala wygodnie przyczepić słuchawki do ubrania oraz solidny materiałowy oplot, który zabezpiecza go przed uszkodzeniem.

  W aluminiowych, wytrzymałych obudowach wbudowano magnesy, które po zakończonym odsłuchu pozwolą nam połączyć słuchawki ze sobą, a dzięki temu słuchawki zawsze pozostaną zawieszone na naszej szyi. W zestawie ze słuchawkami otrzymamy 3 komplety wkładek oraz wygodne, silikonowe etui ochronne. Wbudowane baterie pozwolą na ok. 9 godzin pracy w zależności od poziomu głośności, z którym słuchawki będą pracować.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Przetworniki: 5,8 mm
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Czułość:
  102 dBSPL@1kHz/1mW
  Maksymalny SPL:
  96 dB
  Czas pracy:
  do 9 h
  Czas ładowania:
  2 h
  Standard Bluetooth:
  4.2
  Profile Bluetooth:
  HFP v1.7, A2DP v1.3, AVRCP v1.
  Waga:
  16,5 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Suport sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki JBL