KOSS Sporta Pro / sportowe słuchawki nauszne

Producent: KOSS
 • 129,00 zł / szt. 179,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

Audio Klan | Polska dystrybucja

 • Dodaj recenzję:
 • Koss Sporta Pro to idealne słuchawki stereo dla miłośników muzyki i aktywnego trybu życia, którzy nie chcą stracić ani jednej nuty ani na boisku, ani w szatni. Łącząc w sobie doskonałe możliwości reprodukcji dźwięku słuchawek Porta Pro i wygodną w użyciu ramę słuchawek Sporta (pozwala użytkownikowi na mocowanie na głowie i za głową), słuchawki te są świetnym akcesorium dla aktywnych użytkowników.

   

  Wyjątkowa konstrukcja

  Dynamiczne elementy dostarczają ciepłe, solidne niskie tony i bardzo szerokie pasmo przenoszenia od 15 Hz do 25 000 Hz. Maksymalnie trwałe elementy wykonane z mylaru zapewniają właściwą reprodukcję dźwięku i minimalizują zakłócenia. Wyposażone w mocny neodymowy magnes, Sporta Pro pozwalają na uzyskanie większej głośności, abyś mógł usłyszeć każdy detal swojego ulubionego utworu lub filmu, nawet z odtwarzaczy DVD i MP3 o niskim woltażu. Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej poprawia sygnał transmisji aby uzyskać czystszy dźwięk.

   

  Dla aktywnych

  Doskonałe dla aktywnych użytkowników, Koss Sporta Pro zostały wyposażone w unikalną ramę, którą można przesuwać na tył głowy. Piankowe słuchawki tworzą system otwarty, aby użytkownik mógł pozostać w kontakcie z otoczeniem. Ważąc niecałe 50 g, Sporta Pro pozostają wygodne nawet po wielu godzinach użytkowania. Słuchawki łatwo można złożyć i schować w teczce, torbie sportowej lub plecaku. Sporta Pro wyposażono dodatkowo w jednostronny kabel słuchawkowy o długości ponad 1 metra oraz pozłacany wtyk jack 3.5 mm w kształcie litery L, aby minimalizować ruch kabla.

   

   

  KOSS - dożywotnia gwarancja

   

  Gwarancja - ważne informacje dla klientów:

  Słuchawki KOSS posiadają gwarancję polskiego dystrybutora (firma Audio Klan) trwającą 6 lub 12 miesięcy w zależności od modelu. Po rejestracji na stronie www.dozywotniagwarancja.pl otrzymujemy darmowe przedłużenie o kolejne 6 lub 12 miesięcy - rejestracji należy dokonać w ciągu 30 dni od zakupu (zachowanie terminu jest bardzo ważne). Dodatkowo produkty KOSS po rejestracji są objęte "dożywotnią gwarancją" serwisową. Dzięki temu po zakończeniu standardowego okresu gwarancyjnego każda naprawa lub wymiana słuchawek (niezależnie od uszkodzenia) będzie kosztowała tylko 30zł (standardowo jest to 80zł) + koszt przesyłki do serwisu (po stronie klienta).

  Wszystkie szczegóły dotyczące "dożywotniej gwarancji" znajdą Państwo na stronie: http://audioklan.pl/dozywotnia-gwarancja-koss/

   

  Dane techniczne:

  Typ: Nauszne
  Przeznaczenie: Mobilne
  Impedancja (Ω): 60
  Pasmo przenoszenia (Hz): 15 - 25 000
  Zniekształcenia (%): < 0,2
  Czułość (dB/V): 103
  Długość przewodu (m): 1,2m
  Konstrukcja: Otwarta
  Złącze: 3,5 mm (Mini Jack)
  Futerał: Tak
  Składanie: Tak
  Waga (kg): 0,05