KOSS SB42 USB / słuchawki wokółuszne z mikrofonem

Producent: KOSS
 • 389,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

Audio Klan | Polska dystrybucja

 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki multimedialne KOSS SB42 USB to model wielozadaniowy, który doskonale sprawdzi się jako zestaw słuchawkowy dla osób pracujących przez telefon, jak i w roli słuchawek gamingowych.

  Słuchawki KOSS SB42 USB w założeniu zostały przeznaczone dla użytkowników, którym zależy na czystym i wyraźnym dźwięku docierającym do ich uszu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów dźwięku.

  Chcą sprostać wysokim wymogom, konstruktorzy postawili na mikrofon wyposażony w technologię Clear Voice i redukcję szumów, która odpowiada za usunięcie dźwięków tła, które mogą destrukcyjnie wpływać na jakość przekazu. Połączenie tych funkcji powoduje, że model SB42 doskonale sprawdzi się jako narzędzie do pracy z aplikacjami rozpoznającymi mowę. Niepożądane głosy przebijające się na pierwszy plan wprowadzają w błąd algorytmy odpowiadające np. za przekładanie mowy na tekst. Dyktowanie tekstu za pomocą słuchawek KOSS SB42 USB zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu.

  Wysoką jakość mikrofonu docenią też gracze. Dzięki wspomnianym rozwiązaniom uczestnicy rozgrywki będą głośno i wyraźnie słyszeć przekazywane informacje. Czytelne komunikaty mogą przesądzić o wygranej lub porażce, dlatego czystość przekazu jest niewątpliwie kluczowym elementem słuchawek gamingowych.

   

  Ergonomia

  Zarówno gracze, jak i osoby używające zestawu do pracy, będą spędzać dużo czasu ze słuchawkami na głowie, dlatego podczas projektowania modelu SB42 USB zadbano i komfort i wygodę użytkownika. Słuchawki są lekkie, szeroki zakres regulacji pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych preferencji, a nauszniki Koss "D-Profile” dopasowują się do kształtu ucha – szczelnie, a jednocześnie delikatnie, przykrywając ucho słuchacza..

  Gniazda mini-jack 3,5 mm umieszczono w obydwu nausznikach, dzięki czemu kabel z mikrofonem na szyjce można podpiąć zgodnie z indywidualnymi preferencjami – do lewej, bądź do prawej muszli.

  Słuchawki SB42 USB zapewniają duże natężenie dźwięku, nawet w urządzeniach niskonapięciowych. Poduszki nauszne dobrze przylegają do uszu, blokując hałas z zewnątrz i zapobiegając wydostawaniu się muzyki spod nausznika.

  Zestaw słuchawkowy z łatwością składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie i transport.

   

  KOSS - dożywotnia gwarancja

   

  Gwarancja - ważne informacje dla klientów:

  Słuchawki KOSS posiadają gwarancję polskiego dystrybutora (firma Audio Klan) trwającą 6 lub 12 miesięcy w zależności od modelu. Po rejestracji na stronie www.dozywotniagwarancja.pl otrzymujemy darmowe przedłużenie o kolejne 6 lub 12 miesięcy - rejestracji należy dokonać w ciągu 30 dni od zakupu (zachowanie terminu jest bardzo ważne). Dodatkowo produkty KOSS po rejestracji są objęte "dożywotnią gwarancją" serwisową. Dzięki temu po zakończeniu standardowego okresu gwarancyjnego każda naprawa lub wymiana słuchawek (niezależnie od uszkodzenia) będzie kosztowała tylko 30zł (standardowo jest to 80zł) + koszt przesyłki do serwisu (po stronie klienta).

  Wszystkie szczegóły dotyczące "dożywotniej gwarancji" znajdą Państwo na stronie: http://audioklan.pl/dozywotnia-gwarancja-koss/

   

  Dane techniczne:

  Typ: Wokółuszne
  Przeznaczenie: Domowe, biuro
  Impedancja (Ω): n/a
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20 - 20 000
  Długość przewodu: 2,4 m
  Konstrukcja: zamknięta
  Odłączana przewód: tak
  Sterowanie + mikrofon: tak
  Złącze: USB
  Waga (kg): 0,250