KOSS Porta Pro MIC / słuchawki nauszne z pilotem i mikrofonem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KOSS
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 259,00 zł / szt.
  • Oblicz

Audio Klan | Polska dystrybucja

Słuchawki Koss Porta po raz pierwszy zaprezentowane zostały w 1984 roku, a ich doskonałe brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one standard na całym świecie. Przez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej nowoczesne, a ich jakość podnosiła się przez cały czas. Dzięki temu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród mobilnych słuchawek. To jedne z najbardziej poszukiwanych i najczęściej kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku! Model z końcówką MIC zawiera dodatkowo uniwersalny mikrofon z pilotem umożliwiającym prowadzenie i odbieranie rozmów.

 

Wyjątkowa konstrukcja

Porta Pro cechują dynamiczne elementy dostarczające solidnego i głębokiego basu oraz szerokiego pasma przenoszenia ( 15 - 25 000 Hz). Dzięki temu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu elementy są sztywne, minimalizują mechaniczne zakłócenia oraz zapewniają niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku.

 

Zaawansowane przetworniki

Rzadka struktura magnesu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny przez co można usłyszeć dosłownie każdy dźwięk, nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko napięciowych przenośnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i sprawia, że dźwięk jest czystszy i bardziej krystaliczny.

Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne gwarantujące wielogodzinne, komfortowe użytkowanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek podczas podróży, w pracy czy w domu.

 

KOSS - dożywotnia gwarancja

 

Gwarancja - ważne informacje dla klientów:

Słuchawki KOSS posiadają gwarancję polskiego dystrybutora (firma Audio Klan) trwającą 6 lub 12 miesięcy w zależności od modelu. Po rejestracji na stronie www.dozywotniagwarancja.pl otrzymujemy darmowe przedłużenie o kolejne 6 lub 12 miesięcy - rejestracji należy dokonać w ciągu 30 dni od zakupu (zachowanie terminu jest bardzo ważne). Dodatkowo produkty KOSS po rejestracji są objęte "dożywotnią gwarancją" serwisową. Dzięki temu po zakończeniu standardowego okresu gwarancyjnego każda naprawa lub wymiana słuchawek (niezależnie od uszkodzenia) będzie kosztowała tylko 30zł (standardowo jest to 80zł) + koszt przesyłki do serwisu (po stronie klienta).

Wszystkie szczegóły dotyczące "dożywotniej gwarancji" znajdą Państwo na stronie: http://audioklan.pl/dozywotnia-gwarancja-koss/

 

Dane techniczne:

Typ: Nauszne
Przeznaczenie: Mobilne
Impedancja (Ω): 60
Pasmo przenoszenia (Hz): 15 - 25 000
Zniekształcenia (%): < 0,2
Czułość (dB/V): 101
Długość przewodu (m): 1,2m
Konstrukcja: Zamknięta
Złącze: 3,5 mm (Mini Jack)
Mikrofon: Tak, z pilotem do odbierania rozmów
Składanie: Tak
Waga (kg): 0,06