Klasyczne słuchawki nauszne KOSS Porta Pro Classic

Producent: KOSS
 • 149,00 zł / szt. 229,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • KOSS Porta Pro Classic to słuchawki nauszne, przeznaczone dla każdego użytkownika, który ceni sobie wysoką jakość dźwięku i mobilność. Są małe i lekkie, dzięki czemu doskonale nadają się do użytkowania poza domem. Wyposażono je w miękkie gąbki nauszne, gwarantujące wielogodzinne, komfortowe użytkowanie. Zastosowane w nich dynamiczne przetworniki mają pasmo przenoszenia dźwięków w zakresie od 15 Hz do 25 kHz, co umożliwia stworzenie bardzo dużej sceny i dobrą słyszalność każdego tonu. Efekt taki osiągnięto poprzez zastosowanie magnesu neodymowego z elementami żelaza i boru. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi, co zwiększa sygnał transmisji i sprawia, że dźwięk jest czystszy i bardziej krystaliczny.

   

  KOSS Porta Pro Classic - na głowie

   

  Wytrzymałość

  Słuchawki nauszne KOSS Porta Pro Classic skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej. Dzięki temu rozwiązaniu ich elementy są sztywne, co pozwala na minimalizację zakłóceń mechanicznych oraz zapewnia niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku. Zamknięta konstrukcja ma za zadanie odizolować słuchacza od dźwięków i hałasów otoczenia, a więc umożliwi zatopienie się w ulubionej muzyce. Kabel od długości 120 cm gwarantuje wygodne podłączenie słuchawek do odtwarzacza muzyki i pozostawia pełną swobodę ruchów.

  Słuchawki KOSS Porta Pro Classic zwracają uwagę swoim oryginalnym wyglądem. Dzięki temu osoba ich używająca nie tylko ma pełen komfort słuchania muzyki, ale również stylowo się prezentuje. Dlatego sprawdzą się zarówno domowym zaciszu, jak i na spacerze czy w trakcie podróży.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Nauszne
  Przetworniki: 40 mm
  Długość przewodu:
  1,2 m
  Czułość (dB/V):
  101
  Pasmo przenoszenia:
  15 - 25000 Hz
  Impedancja:
  60 Ω
  Waga:
  60 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 12 miesięcy (sprawdź szczegóły poniżej)
  Dostawca: Audioklan, polski autoryzowany dystrybutor marki KOSS

   

   

  KOSS - dożywotnia gwarancja

   

  Gwarancja - ważne informacje dla klientów:

  Słuchawki KOSS posiadają gwarancję polskiego dystrybutora (firma Audio Klan) trwającą 6 lub 12 miesięcy w zależności od modelu. Po rejestracji na stronie www.dozywotniagwarancja.pl otrzymujemy darmowe przedłużenie o kolejne 6 lub 12 miesięcy - rejestracji należy dokonać w ciągu 30 dni od zakupu (zachowanie terminu jest bardzo ważne). Dodatkowo produkty KOSS po rejestracji są objęte "dożywotnią gwarancją" serwisową. Dzięki temu po zakończeniu standardowego okresu gwarancyjnego każda naprawa lub wymiana słuchawek (niezależnie od uszkodzenia) będzie kosztowała tylko 30zł (standardowo jest to 80zł) + koszt przesyłki do serwisu (po stronie klienta).

  Wszystkie szczegóły dotyczące "dożywotniej gwarancji" znajdą Państwo na stronie: http://audioklan.pl/dozywotnia-gwarancja-koss/