KOSS GMR 545 AIR / słuchawki wokółuszne gamingowe

Producent: KOSS
 • 238,50 zł / szt. 329,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz

Audio Klan | Polska dystrybucja

 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki GMR-545-AIR są konstrukcją zamkniętą przeznaczoną dla graczy. Zaprojektowane w celu osiągnięcia jak największej imersji w świat wirtualny i odizolowaniu gracza od bodźców zewnętrznych.

   

  Ultra lekka konstrukcja

  GMR-545-AIR to niezwykle lekka konstrukcja z całkowicie przeprojektowanym pałąkiem nagłownym, dzięki czemu umożliwia wygodną wielogodzinną grę i długotrwałe słuchanie muzyki. Muszle posiadają nauszniki Koss "D-Profile", które posiadają kształt ucha, wytwarzając idealne i komfortowe uszczelnienie zapobiegające przedostawaniu się dźwięków z zewnątrz.

   

  KOSS GMR 450 - słuchawki gamingowe

   

  Dźwięk przestrzenny 3D Koss

  Dźwięk 3D w grach wideo stał się już standardem i bardzo trudno jest wskazać współczesną produkcję pozbawioną dźwiękowych efektów przestrzennych. Słuchawki GMR-545-AIR, dzięki otwartej konstrukcji i staranie dobranym podzespołom, wiernie odtwarzają przestrzeń dźwiękową. Zgodnie z intencjami producentów gier zapraszają do przeżycia wspólnej cyfrowej przygody.

   

  KOSS GMR 450 - słuchawki z telefonem

   

  Kompatybilność i dostosowanie do potrzeb

  Konstrukcja słuchawek umożliwia podpięcie kabla odpowiedniego do okoliczności. W pudełku znajduje się przewód z mikrofonem umieszczonym na pałąku oraz drugi z mikrofonem na jednej z żył przewodu. Pierwsze rozwiązanie jest idealne podczas komunikacji między członkami zespołu w rozgrywce wieloosobowej. Mikrofon na pałąku umieszczony blisko ust gracza, gwarantuje, że członkowie drużyny będą głośno i wyraźnie słyszeć przekazywane informacje. Czytelne komunikaty mogą przesądzić o wygranej lub porażce, dlatego mikrofon jest kluczowym elementem słuchawek gamingowych. Gdy zachodzi potrzeba posłuchania muzyki np. ze smartfona, można skorzystać z kabla z mikrofonem umieszczonym na przewodzie. Dzięki temu można cieszyć się muzyką podczas spacerów, jednocześnie korzystając z dobrodziejstw zestawu hands free.

   

  KOSS - dożywotnia gwarancja

   

  Gwarancja - ważne informacje dla klientów:

  Słuchawki KOSS posiadają gwarancję polskiego dystrybutora (firma Audio Klan) trwającą 6 lub 12 miesięcy w zależności od modelu. Po rejestracji na stronie www.dozywotniagwarancja.pl otrzymujemy darmowe przedłużenie o kolejne 6 lub 12 miesięcy - rejestracji należy dokonać w ciągu 30 dni od zakupu (zachowanie terminu jest bardzo ważne). Dodatkowo produkty KOSS po rejestracji są objęte "dożywotnią gwarancją" serwisową. Dzięki temu po zakończeniu standardowego okresu gwarancyjnego każda naprawa lub wymiana słuchawek (niezależnie od uszkodzenia) będzie kosztowała tylko 30zł (standardowo jest to 80zł) + koszt przesyłki do serwisu (po stronie klienta).

  Wszystkie szczegóły dotyczące "dożywotniej gwarancji" znajdą Państwo na stronie: http://audioklan.pl/dozywotnia-gwarancja-koss/

   

  Dane techniczne:

  Typ: Wokółuszne
  Przeznaczenie: Domowe, mobilne
  Impedancja (Ω): 35
  Pasmo przenoszenia (Hz): 15 - 22 000
  Długość przewodu: 1,2 i 2,4 m
  Konstrukcja: otwarta
  Odłączana przewód: tak
  Sterowanie + mikrofon: tak
  Złącze: 3,5 mm (Mini Jack)

   

  Zobacz film: