Kontroler 2 kanałowy z oprogramowaniem Rekordbox Pioneer DJ DDJ-400

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pioneer DJ
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 1 199,00 zł / szt. 1 299,00 zł
  • Oblicz

DDJ-400 to idealny kontroler do rozpoczęcia przygody z miksowaniem, którą możesz rozpocząć od razu po zakupie dzięki dołączonej pełnej licencji na program Rekordbox DJ. Kontroler marki Pioneer DJ zawiera w sobie najlepsze funkcje, które pochodzą prosto z flagowego kontrolera NXS2, ale w dużo bardziej kompaktowej formie i zdecydowanie niższej cenie.

 

Bogata funkcjonalność

Dedykowane klawisze CUE, Beat FX czy podobna do znanej z modeli CDJ kontrola loopowania i dużo więcej funkcjonalności, które zawiera kontroler pozwolą w pełni wykorzystać jego możliwości. Jeżeli miałeś już do czynienia ze sprzętem marki Pioneer DJ z łatwością poradzisz sobie z nowym urządzeniem tak jakbyś od zawsze na nim grał.

 

Solidne wykonanie

Lekka i jednocześnie wytrzymała konstrukcja urządzenia pozwoli Ci zabrać kontroler w każde miejsce, w którym będziesz chciał zorganizować imprezę czy zagrać swojego seta. Układ urządzenia zbudowane w formie klasycznej konsoli, którą możesz znaleźć w każdym klubie muzycznym. Na środku znajdziesz sekcję miksera, a po bokach 2 niezależne odtwarzacze połączone w jedno urządzenie.

Jeżeli nigdy nie korzystałeś z oprogramowania Rekordbox DJ w zestawie otrzymasz dostęp do tutoriali, które pozwolą Ci zapoznać się z jego obsługą i pokażą kilkanaście ciekawych trików.

Aby rozpocząć zabawę z konsolą wystarczy, że podłączysz ją do komputera za pomocą USB – nie potrzebujesz żadnych sterowników.

 

Parametry techniczne:

Ilość kanałów: 2
Ilość odtwarzaczy: 2
Pady FX:
Tak
SNR:
118 dB
Filtry:
High & Low pass filter
Sampler:
16 slotów, 4 banki
Hot Cue:
8
Fader Start:
Tak
Wejścia:
1 MIC (duży jack 6,3mm), USB B Port
Wyjścia:
Master (2 x RCA), Headphone monitor (mini jack 3,5mm)
Wymiary:
482 x 58,5 x 272,4 mm
Waga:
2,1 kg

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: DSV sp. z o.o. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Pioneer DJ