Kolumny głośnikowe Klipsch RP-500M [kolor orzechowy]

Producent: Klipsch
 • 2 359,00 zł / para
 • para
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Klipsch RP-500M z serii Reference Premier to kolumny głośnikowe będące kompromisem pomiędzy wielkością obudowy i zajmowanego miejsca, przy jednoczesnym zachowaniu potęgi brzmienia monitorów pasywnych tej serii.

  Przetworniki

  Środkowy przedstawiciel linii RP cechuje się przede wszystkim większym przetwornikiem Cerametallic w rozmiarze 5,25". Dzięki temu generuje on więcej niskich częstotliwości przy zachowaniu pełnej precyzji znanej z tego typu konstrukcji. Za wysokie tony odpowiada przetwornik Tractrix Horn z 1" tytanowym przetwornikiem zapewniającym wysoką skuteczność oraz precyzję dźwięku.

  Wygląd

  Model RP-500M stanie się również ozdobą każdego wnętrza. Dwa rodzaje okleiny w połączeniu z miedzianymi elementami odnajdą się w każdym, nawet najbardziej nowoczesnym wnętrzu. Obudowy wykonano z MDF i pokryto pięknymi fornirami. Z tyłu znajdziemy port bass reflex, który wspomaga przetwarzanie niskich częstotliwości.

  W zestawie znajdziemy również maskownice, które w każdej chwili możemy łatwo zamontować za pomocą wbudowanych w obudowę magnesów. Dzięki temu głośniki będą w pełni bezpieczne.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: bass-reflex, dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 75
  Moc muzyczna PMPO (W): 300
  Impedancja znamionowa (Ω): 8
  Skuteczność (dB): 93
  Pasmo przenoszenia (Hz): 48-25000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 25,4
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 133,35
  Waga zestawu (kg): 10,8
  Wymiary: 343 x 173 x 241 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice
  Model: RP-500M