Kolumny głośnikowe Klipsch R-51M

Producent: Klipsch
 • 1 149,00 zł / para
 • para
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Klipsch R-51M to największy z monitorów dostępnych w linii Reference przygotowanych przez markę Klipsch. Posiada większy przetwornik nisko-średnio tonowy dzięki czemu oferuje jeszcze więcej niż jego mniejszy brat.

  Brzmienie

  R-51M jak przystało na produkty marki Klipsch generuje solidne i dynamiczne brzmienie o niebagatelnej skuteczności dzięki zastosowanym materiałom, i ciekawym rozwiązaniom. Jednym z nich jest tubowy przetwornik wysoko tonowy Tractrix Horn. Dzięki zastosowaniu tuby podniesiono skuteczność przetwornika, a dźwięk trafiający do słuchacza jest bardziej bezpośredni.

  Głośnik nisko-średnio tonowy o średnicy 13 cm wykonano z zastosowaniem membrany IMG, którą pokryto miedzianym kolorem. Dzięki konstrukcji bass reflex podniesiono obfitość najniższych częstotliwości. Kolumna posiada również wysoką skuteczność, dzięki czemu nie potrzebuje dużej mocy, aby zagrać głośno.

  Ciekawy design

  Wykończenie przetworników pozwala umieścić kolumnę w dowolnym miejscu pomieszczenia bez maskownicy, dzięki czemu stanie się dodatkową ozdobą naszego wnętrza. Oczywiście w każdej chwili można ją w prosty sposób założyć - posiada wbudowane magnesy, który pomagają umiejscowić ją na właściwym miejscu.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 85
  Moc muzyczna PMPO (W): 340
  Impedancja znamionowa (Ω): 8
  Skuteczność (dB): 93
  Pasmo przenoszenia (Hz): 62-21000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 25,4
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 133,35
  Waga zestawu (kg): 10
  Wymiary: 338 x 178 x 215 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice
  Model: R-51M