Kolumny głośnikowe Jamo S803 [kolor biały]

Producent: Jamo
 • 899,00 zł / para
 • para
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Jamo S803 to większy z braci w gamie monitorów serii Studio firmy Jamo. Szczelinowy bass reflex ukierunkowany do przodu pozwala dosunąć monitor maksymalnie do ściany, pozwalając jednocześnie zaoszczędzić sporo miejsca.

  Świetny design

  Przepiękny design, w którym wykorzystano połączenie pełnego koloru z elementami drewnianymi oraz bardzo świeża, skandynawska forma pozwala dopasować je do każdego wnętrza, przez co stanowić będą idealne połączenie i dodatkową ozdobę.

  Konstrukcja

  13 cm przetwornik średnio-niskotonowy modelu S803 zawieszony jest na wysokim, gumowym zawieszeniu, przez co jego skok zapewnia odpowiedni poziom ruchu powietrza i generuje odpowiedni poziom niskich częstotliwości. W połączeniu z 25 mm miękką, jedwabną kopułką zapewnia nam niezakłócony odbiór w całym przetwarzanym paśmie dźwięku.

  Zgrabna forma oraz niewielka waga pozwolą umieścić monitor z serii Studio w dowolnym, dogodnym dla nas miejscu pozwalając dopasować brzmienie do naszych wymagań i miejsca odsłuchu. Na górze kolumny znajdziemy dodatkowe otwory, które przy zastosowaniu w kinie domowym pozwalają zamontować dodatkowe przetworniki dla formatu Dolby Atmos.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 80
  Moc muzyczna PMPO (W): 160
  Impedancja znamionowa (Ω): 8
  Skuteczność (dB): 87
  Pasmo przenoszenia (Hz): 57-26000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 25
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 127
  Waga zestawu (kg): 10,8
  Wymiary: 353 x 191 x 252 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice
  Model: S803