Kolumny głośnikowe Jamo S801PM [kolor czarny]

Producent: Jamo
 • 1 199,00 zł / para
 • para
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Jamo S801PM to aktywne monitory, które dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi mogą całkowicie zastąpić mały zestaw stereofoniczny. Dzięki mnogości połączeń możemy podłączyć wiele źródeł, jednocześnie oszczędzając miejsce potrzebne na klasyczny system hi-fi.

  Solidne wykonanie

  W bardzo zgrabnej i ciekawej stylistycznie obudowie wbudowano wydajny 48W wzmacniacz. Kolumny S801PM już po wyjęciu z opakowania są gotowe do pracy - wystarczy połączyć przewody. W kolumnach dostępna jest bezprzewodowa transmisja bluetooth, cyfrowe wejście USB do podłączenia komputera, a także optyczne i klasyczne analogowe wejście audio.

  Dodatkowo głośniki wyposażono w wyjście subwoofera, które w przypadku niewystarczającej ilości niskich tonów pozwala zastosować dodatkowy, aktywny przetwornik nisko-tonowy.

  10 cm membrana głośnika nisko średnio tonowego zapewnia odpowiednie nasycenie dźwięku, dzięki swojej konstrukcji membrany o dużym skoku, a 25 mm jedwabna kopułka wysoko-tonowa wypełnia monitor wysokimi tonami o odpowiednim nasyceniu. Całość oferuje ciepłe, przyjemne i wyrównane brzmienie.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 48
  Moc muzyczna PMPO (W): 96
  Skuteczność (dB): 85
  Pasmo przenoszenia (Hz): 76-26000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 25
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 102
  Bluetooth: tak
  Wejścia: optyczne, RCA, USB
  Wyjścia: subwoofer
  Waga zestawu (kg): 5,61
  Wymiary: 285 x 156 x 163 mm
  Załączone wyposażenie: baterie, pilot, przewód głośnikowy, zasilacz
  Model: S801PM