Kolumny głośnikowe Edifier S3000 PRO [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 3 649,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Multimedialne głośniki Edifier S3000 Pro to rewelacyjne rozwiązanie w sferze muzycznej. Certyfikowana jakość Hi-Res oraz zastosowane przetworniki pozwalają uzyskać najwyższą jakość dźwięku. Ulepszona konstrukcja wysokotonowych głośników z planarną membraną pozwala na bogate w detale przetwarzanie Twojej ulubionej muzyki. Dostępne 4 tryby pracy z pewnością odnajdą się w każdej sytuacji i spełnią Twoje oczekiwania. Bezprzewodowe połączenie poprzez Bluetooth 5.0 pozwala na zdalne połączenie z większością urządzeń dostępnych na rynku.

  Zaawansowane innowacje

  Głośniki zostały wyposażone w wersję Bluetooth 5.0 i system dekodowania Qualcomm aptX HD. To oznacza, że S3000 Pro posiadają szeroką gamę kompatybilności z wieloma akcesoriami. Liczna ilość wbudowanych portów to między innymi: USB, Line In, Balanced, a także wejście optyczne i koaksjalne. Nie musisz męczyć się z kablami, aby uzyskać stabilny oraz bezstratny przesył. Połącz sprzęt za pomocą modułu Bluetooth i zapewnij sobie błyskawiczny i niezawodny przekaz sygnału, bez jakichkolwiek zakłóceń.

  Spełnione standardy jakości

  W procesie tworzenia zostały wykorzystane elementy, które dotychczas dedykowane były wyłącznie do profesjonalnych urządzeń. Certyfikowane głośniki Hi-Res gwarantują rozległy zakres przetwarzania częstotliwości, dostosowując tonację do aktualnego trybu pracy. Ponadto, przetwornik basowy i wysokotonowy, razem z aluminiową membraną są odpowiedzialne za pozbawione szumów, krystalicznie czyste brzmienia. Kontrola dynamiki oparta o technologię DSP, elektroniczna zwrotnica oraz wzmacniacz klasy D, dostarczają garść niezapomnianych wrażeń immersyjnych podczas słuchania ulubionych utworów.

  Wiele możliwości

  Niezależnie od Twoich potrzeb, Edifier potrafi jeszcze lepiej dostosować się do wymagających sytuacji. Bez problemu przełączaj się pomiędzy czterema trybami, takimi jak Classic, Monitor, Dynamic oraz Vocal. Te cztery tryby dźwięku zostały stworzone w celu podkreślenia charakterystycznych tonów w różnych gatunkach muzyki i dźwięku. W każdej chwili możesz wypróbować wszystkie ustawienia i zapewnić sobie wielogodzinną rozrywkę, zaczynając seans wciągającego serialu lub oglądając koncerty swoich idoli.

  Komfortowa obsługa z każdego miejsca

  Do zestawu dołączony został funkcjonalny pilot, służący do zdalnego sterowania, dający pełną kontrolę z dużej odległości. Indywidualnie reguluj wysokie tony, basy, czy poziom głośności, nie ruszając się z wygodnego fotela. Wystarczy ruch jedną dłonią, aby włączyć i wyłączyć zasilanie, zatrzymać/wznowić odtwarzanie, cofnąć piosenkę, wybrać źródło dźwięku lub jeden z trybów.

  Eleganckie, matowe wykończenie

  Ciemna, drewniana obudowa połączona jest z nowoczesnymi funkcjami hi-tech, aby nadać klasycznego, wyrafinowanego wyglądu. Świetnie sprawdzi się jako gustowny dodatek w stylowo urządzonym pomieszczeniu.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 256
  Pasmo przenoszenia (Hz): 38-40000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 107
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 179
  Bluetooth: tak
  Wejścia: koaksjalne, optyczne, RCA, USB
  Waga zestawu (kg): 20
  Załączone wyposażenie: pilot, przewód mini-jack (męski) x RCA, przewód optyczny, przewód RCA, przewód USB, przewód zasilający
  Model: S3000 PRO