Kolumny głośnikowe Edifier S2000MKIII [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 2 099,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Edifier wkracza w sferę produkcji muzycznej z aktywnymi głośnikami monitorowymi S2000MKIII, zaprojektowanymi do domowego nagrywania i miksowania. Dla maksymalnej czystości dźwięku, głośniki S2000MKIII są potrójnie wzmacniane mocą 130 W, wyposażone w 5 ½'' aluminiowe przetworniki oraz zestaw planarnych głośników wysokotonowych dla zapewnienia doskonałego zasięgu akustycznego. Dodatkowa funkcja Bluetooth pozwala na zdalne połączenie z różnymi komponentami audio i mobilnymi urządzeniami.

  Coś dla audiofili

  Do skonstruowania tak zaawansowanego sprzętu inżynierowie wykorzystali elementy, które dotychczas były wykorzystywane w sprzętach dedykowanym audiofilom. Dzięki temu zyskują wysoką jakość dźwięku, bez względu na to, jaki poziom głośności ustawisz.

  Nowoczesne połączenie

  Głośniki zostały wyposażone w Bluetooth 5.0 - najnowszą obecnie wersję Bluetooth. Wspiera ona kodek aptX HD. Dzięki temu przesyłanie muzyki bezprzewodowo przebiega bez żadnych zakłóceń i w wyjątkowej jakości.

  Wiele sposobów podłączenia

  Na panelu tylnym znajdują się wejścia optyczne, cyfrowe koncentryczne i dwa stereofoniczne RCA, co pozwala na podłączenie kilku urządzeń jednocześnie, w tym telewizora, dekodera telewizji kablowej/satelitarnej, odtwarzacza Blu-ray i innych. Co więcej, wejście cyfrowe wspiera częstotliwość próbkowania 24bit/192 kHz. Zyskaj jakość dźwięku z każdego, swojego urządzenia.

  Cztery predefiniowane tryby Equalizera

  Przełącza się pomiędzy czterema predefiniowanymi trybami EQ (Monitor, Dynamic, Classical i Vocal) za pomocą jednego przycisku. Te cztery tryby dźwięku zostały zaprojektowane w celu podkreślenia charakterystycznych tonów w różnych gatunkach muzyki i dźwięku.

  Indywidualna regulacja tonów wysokich, niskich i głośności

  Tony wysokie, basy i głośność są regulowane indywidualnie. 50 poziomów regulacji głośności głównej i inteligentnej głośności startowej pomaga chronić zarówno słuch użytkownika, jak i głośniki przed uszkodzeniem. Obudowa głośników wykonana jest z forniru drewnianego, natomiast pokrętła z metalu.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 130
  Pasmo przenoszenia (Hz): 45-40000
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 148
  Bluetooth: tak
  Wejścia: koaksjalne, optyczne, RCA
  Waga zestawu (kg): 20
  Wymiary: 198 x 276 x 342 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice, przewód mini-jack (męski) x RCA, przewód optyczny, przewód RCA
  Model: S2000 MKIII