Kolumny głośnikowe Edifier R33BT [kolor czarny]

Producent: Edifier
 • 319,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Głośniki Edifier R33BT to świetne połączenie klasycznej, drewnianej konstrukcji i innowacyjnych zastosowań technologicznych, które odpowiadają za wysoką jakość dźwięku. Materiał MDF sprawia, że rezonans akustyczny jest całkowicie zredukowany, korzystnie wpływając na płynne i czyste odtwarzanie dźwięku. Z modułem Bluetooth 5.0 oraz wejściem AUX, nie musisz obawiać się o połączenie z większością źródeł. Dołączony kontroler ze świecącym wskaźnikiem ułatwia sterowanie z odległości.

  Solidne komponenty

  Wysokotonowy przetwornik (0.5") dostarczy mnóstwo niepowtarzalnych, muzycznych wrażeń. Przetwornik 3.5" przeznaczony jest do przetwarzania tonów średnich i niskich, które perfekcyjnie balansują dźwięk. To oznacza, że do każdego rodzaju muzyki, gier, czy filmów zostanie dostosowany odpowiedni sygnał audio, zapewniając doskonałe wrażenia słuchowe. Ciesz się bogactwem detali z całkowitą mocą RMS 10W i dopasuj brzmienie według swoich preferencji.

  Szybkie połączenie

  Szeroka kompatybilność złącz to jedna z wielu cech, które zachwycają. Poprzez uniwersalny port AUX, możesz podłączyć źródło. Sparuj bezprzewodowo dowolne akcesoria, niezależnie od sytuacji. Powszechnie spotykany standard Bluetooth 5.0 oferuje błyskawiczny i stabilny przesył danych. Nie musisz już obawiać się o żadne zakłócenia, czy opóźnienia.

  Uproszczona obsługa

  R33BT wyposażono w praktyczny panel sterowania, który daje możliwość zmiany źródła, głośności lub wyboru ścieżki w trybie Bluetooth. Z jego pomocą wyciszysz niechcianą piosenkę, wykonując jeden ruch dłonią. Ponadto, świecący wskaźnik zmienia kolor, oznaczając aktualnie używane źródło sygnału audio.

  Minimalistyczny design

  Ponadczasowy wizerunek, staranne wykonanie i elegancki charakter to idealne połączenie, które sprawdzi się w każdym stylowym pomieszczeniu. Drewniana obudowa w pełni redukuje rezonans akustyczny, pozbawiając muzykę ze zbędnych wibracji i szumów. Wystarczy podłączyć głośniki do gramofonu i delektować się wydobywającą, nastrojową głębią muzyki.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 10
  Pasmo przenoszenia (Hz): 70-20000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 12,5
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 88,9
  Bluetooth: tak
  Wejścia: RCA
  Waga zestawu (kg): 3,2
  Wymiary: 116 x 160 x 205 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice, przewód AUX
  Model: R33BT