Kolumny głośnikowe Edifier R2750DB [kolor czarny]

Producent: Edifier
 • 1 299,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Głośniki Edifier R2750DB dysponują mocą 136 watów, co jest bardzo rzadko spotykane w głośnikach podobnej wielkości. Trójdrożny wzmacniacz Tri-Amp pozwoli Ci poddać się dźwiękom, które są zarówno czyste, jak i potężne. Oba głośniki są zamknięte w drewnianych obudowach MDF, aby zminimalizować ewentualne echo. Wraz z nimi zyskasz zupełnie nowe wrażenia muzyczne, odkrywając na nową swoje ulubione piosenki w jeszcze lepszej jakości.

  Wielozadaniowe

  Z głośnikami Edifier's R2750DB prawie każde urządzenie jest kompatybilne. Sparuj swój smartfon przez Bluetooth i zostaw kable za sobą. Możesz też podłączyć telewizor lub system do gier za pomocą złącza koncentrycznego, optycznego lub RCA.

  Wejście cyfrowe

  Połączenie koaksjalne nie jest tak powszechne jak optyczne, ale jeśli Twoje urządzenie ma taką możliwość, połączenie koaksjalne ma tendencję do lepszego brzmienia, dzięki większej szerokości pasma, co oznacza, że może obsługiwać wyższą jakość dźwięku do 24 bitów/192 kHz. Optyczne jest zwykle ograniczone do 96 kHz.

  Bezprzewodowe połączenie przez Bluetooth

  Strumieniuj swoją muzykę bezprzewodowo do R2750DB za pomocą technologii Bluetooth v4.1. Podłącz swój laptop, tablet lub telefon za pomocą Bluetooth i rozpocznij imprezę od swojej listy odtwarzania.

  Sterowane pilotem

  R2750DB wyposażono w ergonomiczny pilot zdalnego sterowania, który umożliwia zmianę źródła, głośności, Bluetooth, wybór ścieżki w trybie Bluetooth oraz poręczny przycisk wyciszenia. Przejmij kontrolę nad dźwiękiem, nie ruszając się z fotela.

  Dokładna regulacja

  Na panelu bocznym znajdują się pokrętła regulacji tonów wysokich i niskich, których potrzebujesz, aby ustawić głośniki dokładnie tak, jak chcesz a dodatkowo, na przedzie obudowy znajdziesz skalibrowany port bass-reflex. System wzmacniacza klasy D z cyfrowym przetwarzaniem sygnału i technologią elektronicznej kontroli tonów dostarczy Ci dodatkowych muzycznych wrażeń.

  Dodatkowa moc

  Do podłączenia wykorzystaj kabel głośnikowy F5 pin bi-amplifying typu XLR z wtykami kątowymi. Głośniki R2750DB są wyposażone w dodatkowe wyjście na niezależny subwoofer, który możesz podpiąć w każdej chwili i zmienić swój zestaw 2.0 w 2.1, podbijając tym sposobem każdy z emitowanych basów.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: trójdrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 136
  Pasmo przenoszenia (Hz): 45-20000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 19
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 178
  Bluetooth: tak
  Wejścia: koaksjalne, optyczne, RCA
  Wyjścia: subwoofer
  Waga zestawu (kg): 20
  Wymiary: 218 x 393 x 298 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice, pilot, przewód mini-jack (męski) x RCA, przewód optyczny, przewód RCA, przewód zasilający
  Model: R2750DB