Kolumny głośnikowe Edifier R1600T III [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 499,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Jeśli szukasz intensywnego dźwięku o jakości studyjnej, ale nie masz miejsca na wieloelementowy zestaw, to głośniki Edifier R1600T III to Twój najlepszy zestaw stereo. Ta kompaktowa, ale potężna para brzmi o wiele lepiej, niż wygląda. Uzupełniony o drewniane akcenty, R1600T III będzie atrakcyjną i funkcjonalną ozdobą do Twojego domu lub biura.

  Mniej zniekształceń, więcej wrażeń

  Profesjonalny system wzmacniacza R1600T III jest wyposażony w cyfrowe przetwarzanie sygnału i kontrolę zakresu dynamiki, aby zapobiec zniekształceniom dźwięku, nawet przy najwyższym poziomie głośności. Dzięki temu możesz słuchać głośno muzyki, ciesząc się jednocześnie czystym i wyrazistym dźwiękiem.

  Inspirująca konstrukcja, solidna inżynieria dźwięku

  R1600T III produkuje 60 W RMS z 4-calowego głośnika basowego i 19 mm głośnika wysokotonowego w każdym z głośników. Skierowany do przodu port bass reflex podkreśla niższe częstotliwości, zapewniając bogatsze brzmienie basów. Wszystkie komponenty są zamknięte w drewnianej obudowie z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF). Nie tylko minimalizuje to rezonans akustyczny, ale także nadaje własnego akcentu w brzmieniu naturalnego drewna.

  Precyzyjne sterowanie

  Trzy płynne pokrętła umieszczone z boku prawego głośnika pozwalają kontrolować basy, tony wysokie i głośność główną. Bezprzewodowy pilot również oferuje regulację głośności i funkcję wyciszenia.

  Łatwa konfiguracja

  Konfiguracja tego głośnika półkowego nie wymaga wysiłku. Podwójne wejście RCA umożliwia podłączenie do wielu źródeł dźwięku.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 60
  Pasmo przenoszenia (Hz): 30-20000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 19
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 116
  Bluetooth: nie
  Wejścia: RCA
  Waga zestawu (kg): 6,4
  Wymiary: 154 x 254 x 214 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice, pilot, przewód głośnikowy, przewód mini-jack (męski) x RCA, przewód RCA
  Model: R1600T III