Kolumny głośnikowe Edifier R1280T [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 499,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Głośniki Edifier R1280T to subtelne połączenie atrakcyjnego wyglądu retro z nowoczesnym wyczuciem jakości dźwięku. Wyposażony w 4-calowy głośnik niskotonowy i kalibrowany port bass reflex, zapewnia solidne, bogate basy, które wypełniają pomieszczenie uczuciem olbrzymiej głębi.

  Wierna reprodukcja dźwięku i wydajność R1280T to marzenie każdego fana muzyki. Chętnie podłączane do gramofonów przez użytkowników, gdyż dzięki nim mogą osiągnąć najlepsze wrażenia dźwiękowe. Ciesz się swoimi klasycznymi płytami winylowymi, jednocześnie korzystając z postępu w nowoczesnej technologii audio.

  Precyzyjna kontrola

  Spersonalizuj swoje wrażenia dźwięku za pomocą pokręteł regulacji tonów niskich, wysokich i głośności. Wysokiej jakości dźwięk wytwarzany przez nie zapewnia precyzyjne, mocne tony średnie, które zachwycą każdego. Do zestawu dołączony jest niewielkich rozmiarów poręczny pilot zdalnego sterowania. Edifier R1280T posiada wbudowaną kontrolę tonów na bocznej ścianie głośnika. W zależności od preferencji można dokonać mikro regulacji tonów wysokich i niskich w zakresie od -6 do +6 db. Cyfrowa regulacja głośności jest automatycznie ustawiana na komfortowym poziomie za każdym razem, po włączeniu głośnika.

  Podwójne wejście RCA

  R1280T można podłączyć do wielu urządzeń audio za pomocą podwójnych wejść RCA. Patrząc na tylny panel, można łatwo rozpoznać, który z nich jest głośnikiem pasywnym, a który aktywnym. Głośnik aktywny posiada dwa wejścia umieszczone na tylnej ściance. Wejścia te oferują połączenie RCA do RCA lub RCA do AUX. Podłącz je do komputera, laptopa, tabletu, telefonu lub odtwarzacza płyt. Głośniki są połączone ze sobą za pomocą zwykłego przewodu głośnikowego.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 42
  Pasmo przenoszenia (Hz): 75-18000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 13
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 106
  Bluetooth: nie
  Wejścia: RCA
  Waga zestawu (kg): 4,9
  Wymiary: 122 x 212 x 222 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice, pilot, przewód głośnikowy, przewód mini-jack (męski) x RCA, przewód RCA
  Model: R1280T