Kolumny głośnikowe Edifier R1280DBs [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 699,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Edifier R1280DBs wyróżnia się klasycznym, ale też stylowym wyglądem, który przykuje Twoją uwagę. Ulepszona specyfikacja spełnia najwyższe standardy jakości i wydajności. Technologia Bluetooth zapewnia stabilne, bezprzewodowe połączenie. Natomiast całkowita moc RMS 42W eliminuje jakiekolwiek zniekształcenia. Dołączone elementy znacznie poprawiają komfort w trakcie korzystania, pozwalając zaoszczędzić mnóstwo czasu.

  Liczne możliwości

  Głośniki Edifier z łatwością odtwarzają każdy rodzaj muzyki. Zostały wyposażone we wszystkie nowe funkcje i uniwersalne wejścia, zapewniając szeroką kompatybilność. W jednym momencie możliwe jest użycie np. wejścia optycznego, koaksjalnego czy podwójnego RCA.

  Ekspert w dziedzinie muzyki

  Głośniki Bluetooth Edifier potrafią automatycznie wykrywać dodatkowy, zewnętrzny subwoofer, w celu aktywowania cyfrowej zwrotnicy. Umieszczony z przodu port bass reflex gwarantuje wydobycie wyrazistych, głębokich basów. Zastosowane rozwiązania minimalizują irytujące hałasy i szumy, dzięki czemu możesz cieszyć się wielogodzinną rozrywką bez żadnych przeszkód.

  Uproszczona obsługa

  Pokrętła na panelu bocznym są odpowiedzialne za ustawianie korektora dźwięku według własnych preferencji. Elementy sterujące znajdują się na głośniku aktywnym/zasilanym. Dołączony do zestawu, praktyczny pilot bezprzewodowy ułatwia regulację najważniejszymi funkcjami urządzenia podłączonego przez Bluetooth. Wystarczy jeden ruch dłonią, aby włączyć zasilanie, zmienić kolejność odtwarzania, czy wybrać źródło dźwięku. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela!

  Klasyczne wykończenie

  Wytrzymała, obudowa z płyty MDF zmniejsza rezonans akustyczny, przez co możliwe jest umieszczenie głośników w dowolnym miejscu i relaksowanie się nastrojowymi utworami w różnych miejscach Twojego domu. Stylowe wykonanie z pewnością zrobi wrażenie, a całość sprawdzi się jako świetny dodatek w gustownie urządzonym wnętrzu.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 42
  Pasmo przenoszenia (Hz): 51-20000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 13
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 106
  Bluetooth: tak
  Wejścia: koaksjalne, optyczne, RCA
  Waga zestawu (kg): 4,9
  Wymiary: 146 x 234 x 196 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice, pilot, przewód głośnikowy, przewód optyczny, przewód RCA
  Model: R1280DBs