Kolumny głośnikowe Edifier R1280DB [kolor czarny]

Producent: Edifier
 • 649,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Edifier R1280DB mają klasyczny wygląd, który pokochasz, wraz z wszystkimi nowymi funkcjami. Proste, drewniane wykończenie sprawia wrażenie eleganckich i luksusowych. Ulepszona specyfikacja spełnia standardy profesjonalizmu przy jednoczesnej poprawie jakości i wydajności. Naturalnie dostrojony głośnik gra przyjemnie w niemal każdym pomieszczeniu, podkreślając styl Twojego domu.

  Wariant w stylu współczesnym

  Drewniany design, utrzymany w klasycznej stylistyce z nowym kierunkiem w stylu nowoczesnej technologii. Teraz Twoje głośniki mogą dobrze komponować się z komputerem, telewizorem, odtwarzaczem płyt lub jakimkolwiek innym urządzeniem.

  Klasyczne głośniki Edifier stały się jeszcze lepsze

  Wyposażone we wszystkie funkcje nowoczesnych głośników aktywnych. Nowe wejścia obejmują gniazdo optyczne, koaksjalne i łączność bezprzewodową Bluetooth. To nowa jakość dla topowego produktu Edifier.

  Sterowanie na panelu bocznym

  Pokrętła na panelu bocznym umożliwiają dostosowanie korektora dźwięku do własnych upodobań. Elementy sterujące znajdują się na głośniku aktywnym/zasilanym.

  Funkcjonalny pilot

  Za pomocą nowego pilota bezprzewodowego możesz sterować urządzeniami podłączonymi przez Bluetooth. Steruj odtwarzaniem za pomocą przycisków umieszczonych w kwadracie z logo Bluetooth.

  Całkowicie nowe możliwości

  Nowo dodane wejścia, takie jak optyczne i koaksjalne, ulepszają nasz standardowy zestaw głośników. Wraz z nowymi dodatkami, pozostały również klasyczne złącza, aby zachować możliwość podłączenia przewodami RCA lub AUX.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 42
  Pasmo przenoszenia (Hz): 55-20000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 13
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 106
  Bluetooth: tak
  Wejścia: koaksjalne, optyczne, RCA
  Waga zestawu (kg): 4,9
  Wymiary: 146 x 234 x 196 mm
  Załączone wyposażenie: pilot, przewód głośnikowy, przewód mini-jack (męski) x RCA, przewód optyczny, przewód RCA
  Model: R1280DB