Kolumny głośnikowe Edifier R1080BT [kolor czarny]

Producent: Edifier
 • 499,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Kompaktowy zestaw Edifier 2.0 R1080BT to nowa, odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1000T4. Elegancka obudowa z drewnianej płyty MDF minimalizuje rezonans akustyczny, a 4-calowe głośniki niskotonowe i 3/4-calowe jedwabne głośniki wysokotonowe zapewniają głębokie, bogate brzmienie. Aby w pełni spersonalizować ustawienia audio, z tyłu głośnika znajduje się panel z pokrętłami do regulacji głośności i basów. Edifier R1080 Bluetooth posiada również podwójne porty stereo line-in z dynamicznym wzmocnieniem wysokich tonów na porcie A. Jednak najważniejszą innowacją jest możliwość synchronizacji z urządzeniami Bluetooth.

  Dopasuj do własnego stylu

  Edifier R1080BT dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Poza widoczną różnicą w kolorze obudowy, biały wariant kolorystyczny posiada uderzający żółty akcent na głośniku basowym. Osoby, które wolą mieć zestaw głośnikowy, który brzmi dobrze, a jednocześnie wyróżnia się w domu, powinny wybrać wersję białą.

  Dobrze obudowany

  Obudowa wykonana jest z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF). Z przodu możemy wyraźnie zobaczyć 19 mm jedwabną kopułkę wysokotonową oraz 4-calowy głośnik średnio-niskotonowy, a ze względów estetycznych nie zastosowano materiałowej osłony.

  Łatwe sterowanie

  Diody zasilania i głośności znajdują się na górze prawego kanału głośnika. Przycisk zasilania na środku działa również jako przycisk zmiany trybu pracy. Długie naciśnięcie włącza/wyłącza zasilanie, natomiast krótkie naciśnięcie przełącza pomiędzy trybem Bluetooth (niebieska dioda LED) i AUX (zielona dioda LED). Możliwości podłączenia R1080BT są proste i akceptują jedynie wejście LINE IN lub AUX.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 24
  Pasmo przenoszenia (Hz): 67-20000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 13
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 106
  Bluetooth: tak
  Wejścia: AUX
  Waga zestawu (kg): 4
  Wymiary: 115 x 238 x 155 mm
  Załączone wyposażenie: przewód AUX
  Model: R1080BT