Kolumny głośnikowe Edifier R1010BT [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 449,00 zł / para
 • para
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Zyskaj wysokiej jakości dźwięk, jakiego nie spodziewałbyś się po tak prostej i kompaktowej konstrukcji głośników. Obudowany w 100% z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF), R1010BT to odświeżona wersja klasyka Edifier - R1000 TCN. Wyposażony w 4-calowe przetworniki basowe i 3/4-calowe przetworniki wysokotonowe z jedwabną membraną oraz wbudowany Bluetooth, zestaw został zaprojektowany tak, aby dostarczać imponujący dźwięk z odpowiednią jakością każdego dźwiękowego szczegółu.

  Więcej niż jeden sposób podłączenia

  Dwa zintegrowane gniazda line-in umożliwiają podłączenie do innych analogowych urządzeń audio, oszczędzając kłopotów z podłączeniem i odłączeniem. Regulacja barwy dźwięku obejmuje basy i głośność oraz dynamiczne wzmocnienie wysokich tonów na porcie A, który jest dedykowany do zaspokojenia Twoich preferencji w zakresie odtwarzania wysokiej jakości dźwięku. Ustawiaj według własnych preferencji dzięki pokrętłom z tyłu głośnika. Głośniki R1010BT Bluetooth są również wyposażone w dwa porty wejścia liniowego stereo, jednak ich podstawowym źródłem dźwięku jest połączenie za pomocą technologii bluetooth.

  Głośniki wysokotonowe

  Smukłe, dobrze zaprojektowane kopułkowe głośniki wysokotonowe zapewniają miękkie i wyraźne wysokie tony. Edifier zapewnia wrażenia, na które zasługujesz. 15 mm grubości obudowy z MDF (płyty pilśniowej o średniej gęstości), która tłumi niechciane, zewnętrzne wibracje. Atrakcyjne, zaokrąglone krawędzie, dostarczają za to dodatkowych wrażeń estetycznych.

  Ceramiczne przetworniki papierowo-stożkowe

  Ceramiczno-papierowe przetworniki dostarczają potężny bas. Klasyczna wydajność napędzana przez przodującą technologiczną wiedzę Edifier. Eleganckie wykończenie w klasycznym, brązowym drewnie z kontrastującymi detalami sprawia, że R1010BT jest eleganckim dodatkiem do każdego stylowego miejsca.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 24
  Pasmo przenoszenia (Hz): 70-20000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 18,7
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 106
  Bluetooth: tak
  Wejścia: RCA
  Waga zestawu (kg): 4,9
  Wymiary: 122 x 212 x 222 mm
  Załączone wyposażenie: maskownice, przewód AUX, przewód głośnikowy, przewód RCA
  Model: R1010BT