Kolumny głośnikowe Audioengine HD4 BT [kolor czarny]

Producent: Audioengine
 • 2 200,00 zł / para
 • para
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Teraz możesz posiadać pełny dostęp do całej swojej muzyki w dowolnej aplikacji lub urządzeniu, ponieważ kolumny Audioengine HD4 oferują połączenia przewodowe lub bezprzewodowe, w tym wejście USB z komputera, Bluetooth aptX-HD z telefonu lub stary dobry analog z gramofonu, lub magnetofonu.

  Uzupełniając starszą serię HD Audioengine, bezprzewodowe głośniki HD4 oferują wszechstronny, wysokiej jakości dźwięk, idealny do mniejszych przestrzeni. To wysokiej klasy zestaw głośników, który zapewnia doskonałą reprodukcję muzyki i otacza Cię poczuciem obecności, którego często brakuje w większości kompaktowych systemów.

  Dostarczając do domu wysokowydajną technologię naszego HD6 wraz z wygodą naszego skromnego HD3, HD4 jest idealnym połączeniem mocy, którą uwielbiasz, i nowoczesnej funkcjonalności, na której polegasz. HD4 to także przemyślana konstrukcja w precyzyjnie dostrojonych, ręcznie konstruowanych obudowach z drewnianego forniru.

  HD4 zostały wyposażone w Bluetooth aptX-HD zapewniający najwyższą jakość bezprzewodową o rozszerzonym zasięgu, który umożliwia szybkie i łatwe połączenie w celu przesyłania strumieniowego serwisów muzycznych, dostrojenia do ulubionego podcastu lub słuchania starannie dobranych list odtwarzania z osobistej biblioteki muzycznej.

  Twoja muzyka na Twój sposób. Gdziekolwiek chcesz słuchać. To takie proste.

  Zaprojektowane, aby sprostać ograniczeniom przestrzeni, HD4 jest idealnym rozwiązaniem, w którym minimalna powierzchnia nie stanowi przeszkody dla maksymalnej wydajności. HD4 z łatwością zmieści się w każdej niewielkiej przestrzeni mieszkalnej i będzie pasował do każdego wystroju wnętrza.

  Stworzone z myślą o wszechstronności. HD4 oferuje obszerną scenę dźwiękową i krystalicznie czyste obrazowanie, których trudno oczekiwać po równie kompaktowym designie.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 60
  Moc muzyczna PMPO (W): 120
  Pasmo przenoszenia (Hz): 60-22000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 19
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 101,6
  Bluetooth: tak
  Wejścia: AUX, RCA, USB
  Wyjścia: głośnikowe, RCA
  Waga zestawu (kg): 5,7
  Waga produktu z opakowaniem jednostkowym (kg): 6,8
  Wymiary: 510 x 330 x 390 mm
  Załączone wyposażenie: antena bluetooth, maskownice, przewód AUX, przewód głośnikowy, przewód RCA, przewód USB, przewód zasilający
  Model: HD4 BT