Kolumny głośnikowe Audioengine A2+ BT [kolor biały]

Producent: Audioengine
 • 1 299,00 zł / para
 • para
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Bezprzewodowe głośniki Audioengine A2+ łączą się z Twoją muzyką w kilka sekund z dowolnej aplikacji lub urządzenia. Jest to najlepszy domowy zestaw muzyczny Bluetooth w formacie mini, idealny jako biurkowy zestaw audio lub do każdego mniejszego pomieszczenia.

  A2+ to nasze najbardziej wszechstronne bezprzewodowe głośniki Bluetooth. Współpracują z dowolną aplikacją, muzyką, czy urządzeniem, więc bez względu na to, jak lubisz słuchać, A2+ zawsze staje na wysokości zadania.

  Tidal, Spotify, Pandora wszystkie ulubione utwory i aplikacje są odtwarzane natychmiast.

  A2 + można bez problemu podłączyć do komputera, tabletu, telefonu lub gramofonu. Brak konfiguracji sieci, haseł do wprowadzenia lub przycisków do naciśnięcia. Ich konfiguracja jest tak łatwa, że praktycznie jej nie odczujesz.

  Niech Twoja muzyka będzie prawdziwą zabawą i świetnie brzmi.

  Nie daj się zwieść ich rozmiarom, ponieważ te małe głośniki są wypełnione znacznie większą ilością dźwięku, niż można się spodziewać.

  A2+ to czyste, pełne i mocne brzmienie dla Twojego komputera i mniejszych pomieszczeń. Te bezprzewodowe głośniki zostały zbudowane z customowych komponentów Audioengine: głośników niskotonowych z włókna aramidowego, jedwabnych głośników wysokotonowych, modułu Premium Bluetooth aptX oraz wbudowanych wzmacniaczy mocy, całość opakowana w precyzyjnie dostrojone, ręcznie wykonane obudowy.

  Poznaj czysty, pełny i mocny dźwięk, który wypełnia prawie każde pomieszczenie.

  Wszyscy znają różnicę między produktami customowymi, wytwarzanymi w niewielkich partiach, a produktami masowymi, których zakup często kończy się rozczarowaniem. A2+ zostały zaprojektowane oraz ręcznie zbudowane tak, aby wykraczały poza oczekiwania zarówno co do wartości, jak i wydajności.

  Basy generowane przez A2+ powstają na drodze sprytnego projektu akustyczno – elektrycznego, bez użycia cyfrowego przetwarzania sygnału. Będziesz pozytywnie zaskoczony, jak głębokie i sprężyste są niskie tony A2+. Te małe głośniki komputerowe naprawdę potrafią dać solidnego "kopa", dzięki czemu stają się optymalnym systemem biurkowym, jak i dla mniejszych pomieszczeń.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: dwudrożne
  Rodzaj: półkowe
  Moc znamionowa RMS (W): 30
  Moc muzyczna PMPO (W): 60
  Pasmo przenoszenia (Hz): 65-22000
  Średnica głośnika wysokotonowego (mm): 20
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 70
  Bluetooth: tak
  Wejścia: AUX, RCA, USB
  Wyjścia: głośnikowe, RCA
  Waga zestawu (kg): 3
  Wymiary: 152 x 102 x 133 mm
  Załączone wyposażenie: przewód AUX, przewód głośnikowy, przewód USB, przewód zasilający, zasilacz
  Model: A2+ BT