Klawiatura mechaniczna Havit KB872

Producent: Havit
 • 259,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy

✅ podświetlenie RGB

✅ anti-ghosting

✅ komfortowa konstrukcja

 • Dodaj recenzję:
 • Przejdź na nowy poziom rozgrywki i wygraj kolejne pojedynki. Klawiatura gamingowa Havit KB872 obsługuje technologię anti-ghosting, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas nawet najbardziej dynamicznych starć. Konfigurowalne, kolorowe podświetlenie nadaje jej gamingowy charakter, a wykonane z szybki akrylowej logo Havit dodatkowo ozdabia urządzenie. Produkt zapewnia przy tym wyjątkowy komfort użytkowania.

  Anti-ghosting

  Graj i miej pewność, że każde naciśnięcie klawisza zostanie odpowiednio zarejestrowane. Dzięki technologii anti-ghosting klawiatura Havit KB872 z pewnością Cię nie zawiedzie i zapewni błyskawiczną reakcję na każdy ruch. Ciesz się nawet najbardziej dynamiczną, emocjonującą rozgrywką i nie obawiaj się, że coś pójdzie niezgodnie z planem!

  Gamingowy design

  Spraw sobie idealny dodatek do swojej strefy gracza. Klawiatura KB872 prezentuje się naprawdę znakomicie - może fantastycznie ozdobić Twoje biurko. Kolorowe podświetlenie przyciąga wzrok i nadaje jej unikalny charakter. Możesz również dostosować jego jasność i styl do swoich upodobań. Dodatkową dekoracją urządzenia jest akrylowe logo Havit. Istnieje też możliwość jego usunięcia - wybór należy do Ciebie!

  Komfort rozgrywki na długie godziny

  Lubisz spędzać wiele godzin w świecie ulubionej gry? Teraz możesz grać tak długo, jak chcesz, nie obawiając się dyskomfortu lub zmęczenia. Starannie przemyślana konstrukcja klawiatury pozwala odciążyć nadgarstki i zapewnia niezrównaną wygodę użytkowania. KB872 została stworzona dla długotrwałej, emocjonującej rozgrywki!

  Dane techniczne:

  Interfejs: USB
  Liczba klawiszy: 104
  Typ klawiatury: mechaniczna
  Wysokość produktu (cm): 3,5
  Szerokość produktu (cm): 46,7
  Głębokość produktu (cm): 17,2
  Długość przewodu (m): 1,6
  Nazwa modelu: KB782
  Kolor dominujący: czarny