Klawiatura mechaniczna Havit KB858L

Producent: Havit
 • 119,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy

✅ podświetlenie RGB

✅ anti-ghosting

✅ 12 klawiszy multimedialnych

 • Dodaj recenzję:
 • Klawiatura mechaniczna Havit KB858L została stworzona specjalnie dla graczy. Dzięki przełącznikom dźwiękowo-dotykowym usłyszysz dźwięk każdego kliknięcia, a gra będzie jeszcze bardziej ekscytująca. Dodatkową zaletą urządzenia jest kolorowe, regulowane podświetlenie, które nadaje mu niesamowity, gamingowy charakter.

  Wytrzymała i stylowa

  Klawiatura została wykonana z wysokiej jakości materiałów tak, aby mogła Ci służyć jak najdłużej. Klawisze są bardzo wytrzymałe, charakteryzuje je wytrzymałość 50000000 kliknięć. Dodatkowo klawiatura ma regulację podświetlenia RGB, dzięki czemu dopasujesz jasność klawiszy do własnych potrzeb.

  Anti-ghosting

  Dzięki systemowi anti-ghosting masz pełną kontrolę nad grą i nie musisz się martwić przypadkowym włączeniem niepożądanych funkcji lub wyjściem z gry. W prosty i szybki sposób możesz zablokować niepotrzebne klawisze i skupić się na rozgrywce.

  Klawisze Fn

  Klawiatura została wyposażona w 12 klawiszy multimedialnych, dzięki którym możesz w szybki i prosty sposób włączać muzykę, kontrolować poziom głośności lub korzystać z przeglądarki internetowej. To nieoceniona oszczędność czasu. To praktyczne rozwiązanie zapewni Ci wygodę i szybkość działania.

  Dane techniczne:

  Interfejs: USB
  Konstrukcja: blok numeryczny, podświetlenie
  Typ klawiatury: mechaniczna
  Wysokość produktu (cm): 3,37
  Szerokość produktu (cm): 44,26
  Głębokość produktu (cm): 13,13
  Długość przewodu (m): 1,65
  Nazwa modelu: KB858L
  Kolor dominujący: czarny