Klawiatura mechaniczna Havit KB856L

Producent: Havit
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 12 miesięcy

✅ podświetlenie RGB

✅ 12 klawiszy multimedialnych

✅ anti-ghosting

 • Dodaj recenzję:
 • Mechaniczna klawiatura Havit KB856L oferuje indywidualnie dopasowane podświetlenie, 12 multimedialnych klawiszy, dzięki którym zyskasz jeszcze większa kontrole. Klawiatura posiada również anti-ghosting umożliwiający używanie kilku klawiszy naraz bez obawy o blokadę. Wygoda i szybkość użytkowania oraz swoboda ruchów na pewno pozwolą każdemu graczowi na jeszcze skuteczniejszą rozgrywkę.

  Indywidualny styl

  Wbudowane podświetlenie pozwala na wybór jasności oraz koloru, by stworzyć zindywidualizowaną klawiaturę dostosowaną do preferencji gracza. Ustawienie indywidualnego trybu kolorystycznego można w łatwy sposób zmienić przy użyciu dedykowanych kombinacji klawiszy.

  Multimedialne klawisze

  Wyposażona w 12 multimedialnych klawiszy pozwala na szybką obsługę muzyki, głośności czy przeglądarki internetowej, dzięki czemu można zaoszczędzić cenny czas.

  Bez blokad

  Klawiatura została wyposażona w system anti-ghosting, dzięki czemu używanie kilku klawiszy naraz nie powoduje blokady innych. Ułatwia to rozgrywkę i pomaga w używaniu skomplikowanych kombinacji klawiszy bez przeszkód.

  Wyjątkowa precyzja

  Podwieszane klawisze powodują, że ich obsługa staje się jeszcze szybsza i wymaga minimum wysiłku. Dodatkowo pozwala na precyzyjne i o wiele dokładniejsze ruchy nawet u najszybszych graczy.

  Wygoda użytkowania

  W zależności od preferencji klawiaturę można używać indywidualnie lub z podporą na nadgarstek. Dodatkowy element zwiększa stabilność ułożenia dłoni i powoduje mniejsze zmęczenie, jednak można również odpiąć go w bardzo łatwy sposób w zaledwie kilka sekund.

  Dane techniczne:

  Interfejs: USB
  Konstrukcja: blok numeryczny, podpórka pod nadgarstki, podświetlenie
  Typ klawiatury: mechaniczna
  Wysokość produktu (cm): 3,5
  Szerokość produktu (cm): 43,3
  Głębokość produktu (cm): 12,45
  Długość przewodu (m): 1,5
  Nazwa modelu: KB856L
  Kolor dominujący: czarny