Klawiatura mechaniczna Havit KB432L Rainbow

Producent: Havit
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Doskonała w każdym calu klawiatura Havit KB432L Rainbow, jest doskonałym wyborem dla każdego gracza. Sprawdzi się podczas najdłuższych rozgrywek. Wielokolorowe podświetlenie klawiatury pozwala na wyjątkowe doznania podczas gry i nadaje jej niezwykłego, gamingowego charakteru.

  Dla jeszcze większego komfortu

  Dzięki możliwości odpięcia podpory dla nadgarstka możesz decydować o tym, czy chcesz z niej korzystać, czy nie. Możesz również sterować podświetleniem i dostosować je według własnych potrzeb, a także klimatu gry. Przełączniki mechaniczne Outemu Blue Switch umożliwiają natychmiastową reakcję.

  Multimedialne klawisze

  Klikając w FN + 1-5 możesz przejść do pożądanych, wcześniej zaprogramowanych ustawień. Funkcja ta znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, a możliwość zablokowania klawiszy poprzez jednoczesne kliknięcie Fn+WIN-L blokuje resztę klawiszy, tak by nie kliknąć żadnego przez przypadek podczas gry.

  Funkcja anti-ghosting

  Klawiatura Havit KB432L Rainbow posiada funkcję anti-ghosting, co zapobiega blokowaniu się klawiatury w chwili wciśnięcia kilku klawiszy jednocześnie. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zablokuje się podczas ważnej rozgrywki.

  Dane techniczne:

  Interfejs: USB
  Konstrukcja: blok numeryczny, podpórka pod nadgarstki, podświetlenie, programowalne klawisze
  Rodzaj przełączników: Outemu Blue Switch
  Liczba klawiszy: 120
  Typ klawiatury: mechaniczna
  Wysokość produktu (cm): 3,7
  Szerokość produktu (cm): 48,7
  Głębokość produktu (cm): 22,8
  Długość przewodu (m): 1,5
  Nazwa modelu: KB432L Rainbow
  Kolor dominujący: czarny