Klawiatura Havit KB866L

Producent: Havit
 • 59,00 zł / szt. 69,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
Gwarancja: 12 miesięcy

✅ podświetlenie RGB

✅ klawiszy multimedialne

 • Dodaj recenzję:
 • Teraz możesz jeszcze wygodniej grać w gry, pracować i przeglądać Internet. Wielofunkcyjna klawiatura Havit KB866L została wyposażona w praktyczne przyciski multimedialne, które zapewniają szybki i łatwy dostęp do wielu różnych funkcji komputera. Ergonomiczny design urządzenia zapewnia niezrównany komfort użytkowania, a kolorowe podświetlenie nadaje mu intrygujący, gamingowy charakter.

  Praktyczne klawisze multimedialne - jeszcze prostsza obsługa

  Ułatw sobie życie, kiedy grasz w gry lub korzystasz z Internetu. Wbudowane przyciski multimedialne pozwalają szybko i łatwo obsługiwać kilka podstawowych funkcji. Za ich pomocą da się na przykład wygodnie zatrzymać lub wznowić odtwarzanie muzyki, dostosować głośność lub całkowicie wyciszyć głośniki. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać!

  Stworzona dla Twojej wygody

  Lubisz grać w gry przez długie godziny? Z klawiaturą Havit KB866L nie musisz obawiać się zmęczenia czy bólu nadgarstków! Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić Ci wymarzoną wygodę. Teraz możesz bez przeszkód pokonywać swoich przeciwników i bić kolejne rekordy tak długo, jak chcesz!

  Kolorowe podświetlenie

  Ta wyjątkowa klawiatura nie tylko ułatwi Ci rozgrywkę, ale też fantastycznie ozdobi Twoje biurko. Produkt zwraca uwagę nowoczesnym, gamingowym designem. Kolorowe podświetlenie nadaje mu niepowtarzalny charakter i przyciąga wzrok. Chcesz więcej? Określone przyciski funkcyjne pozwalają na wygodne włączanie i wyłączanie światła, dostosowywanie jasności oraz wybór efektów. Pulsujące lub stałe podświetlenie z pewnością przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi!

  Dane techniczne:

  Interfejs: USB
  Konstrukcja: blok numeryczny, podświetlenie
  Liczba klawiszy: 104
  Typ klawiatury: membranowa
  Wysokość produktu (cm): 2,9
  Szerokość produktu (cm): 46,2
  Głębokość produktu (cm): 14,7
  Długość przewodu (m): 1,4
  Nazwa modelu: KB866L
  Kolor dominujący: czarny