Klawiatura Havit KB486L

Producent: Havit
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 12 miesięcy

✅ podświetlenie RGB

✅ przełączniki pół-mechaniczne

✅ anti-ghosting

✅ multimedialne klawisze

 • Dodaj recenzję:
 • Klawiatura Havit KB486L, jest świetnym wyborem dla każdego gracza. Sprawdzi się podczas nawet wielogodzinnych rozgrywek. Wielokolorowe podświetlenie klawiatury pozwala na wyjątkowe doznania podczas gry, a funkcja anti-ghosting nie pozwala na blokowanie się klawiszy.

  Wyposażona jest również w przełączniki pół-mechaniczne, co oznacza, że wyczuwalny jest moment zadziałania klawiatury poprzez charakterystyczne "kliknięcie" co znacznie skraca czas reakcji, dając tym samym przewagę nad innymi graczami. Wraz z połączeniem refleksu gracza, zapewnia niesamowicie szybkie działanie.

  Klawisze funkcyjne

  Klawiatura posiada klawisze funkcyjne, które szybko przekierują Cię, tam gdzie potrzebujesz. Dzięki temu możesz szybko przejść do różnego rodzaju ustawień, co jest znaczną oszczędnością czasu.

  Gamingowy design i wysoka jakość

  Stylowe podświetlenie RGB sprawia, że możesz poczuć się, jak profesjonalny gracz i stworzyć swój własny, gamingowy klimat. Klawiatura została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne i zarysowanie, co jest bardzo ważną cechą podczas częstego użytkowania.

  Dane techniczne:

  Interfejs: USB
  Konstrukcja: blok numeryczny, podpórka pod nadgarstki, podświetlenie
  Rodzaj przełączników: pół mechaniczne
  Typ klawiatury: membranowa
  Wysokość produktu (cm): 3,56
  Szerokość produktu (cm): 48,3
  Głębokość produktu (cm): 21,25
  Długość przewodu (m): 1,5
  Nazwa modelu: KB486L
  Kolor dominujący: czarny