Kamera zewnętrzna Netatmo Smart Outdoor Camera

Producent: Netatmo
 • 1 499,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Kamera zewnętrzna Netatmo Smart Outdoor Camera potrafi rozróżniać osoby, zwierzęta, pojazdy czy nieistotne ruchy. Otrzymuj ostrzeżenia w czasie rzeczywistym za pomocą smartfonu w razie wykrycia jakiejś osoby lub pojazdu na terenie Twojej posiadłości.

  Koniec z niepotrzebnymi ostrzeżeniami

  Spersonalizuj powiadomienia, aby otrzymywać tylko te, które Cię interesują. Nie w padaj w panikę z powodu bawiącego się psa w ogrodzie! Określ dokładnie, w jakim przypadku chcesz otrzymywać ostrzeżenia oraz obszary przeznaczone do monitorowania za pomocą funkcji Alert-Zones.

  Oświetl swoją drogę

  Kamera ma również wbudowany inteligentny system oświetlenia. W przypadku ostrzeżenia oświetlenie włącza się i może zmusić intruza do ucieczki. Można go włączać ręcznie za pomocą aplikacji lub zaprogramować tak, aby zapalał się w przypadku wykrycia osoby, samochodu lub zwierzęcia.

  Długotrwała i odporna

  Inteligentną kamerę zewnętrzną Netatmo zaprojektowano tak, by służyła Ci jak najdłużej! Jest odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne dzięki standardowi uszczelnienia HZO.

  Prosta instalacja

  Samodzielnie zainstaluj swoją kamerę, instalacja jest niezwykle prosta – wystarczy zastąpić istniejące oświetlenie. Umieść po prostu kamerę w miejscu istniejącego oświetlenia – wystarczy Ci niecała godzina – lub wybierz bardziej strategiczne miejsce do monitorowania domu.

  Bez żadnej opłaty abonamentowej

  Lokalne przechowywanie filmów wideo jest bezpłatne, a wszystkie funkcje i aktualizacje są dostępne bez subskrypcji przez cały czas.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: kamera
  Seria: Netatmo
  Kod produktu: NOC01-EU
  Sposób połączenia: Wi-Fi
  Standard połączenia: 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
  Cechy dodatkowe: alarm świetlny, do zastosowania zewnętrznego, łączność z wifi, temperatura pracy poniżej 0°C
  Zasilanie: sieciowe
  W zestawie: akcesoria montażowe, karta microSD
  Szerokość produktu (mm): 50
  Wysokość produktu (mm): 200
  Głębokość produktu (mm): 110
  Model: Smart Outdoor Camera