Kamera wewnętrzna Netatmo Smart Indoor Camera

Producent: Netatmo
 • 949,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Netatmo Smart Indoor Camera to jedyna inteligentna kamera domowa potrafiąca rozpoznawać twarze oraz zapewniająca dostęp do wszystkich funkcji bez dodatkowych opłat abonamentowych.

  Powiadomienia o intruzach bezpośrednio na smartfonie

  W odróżnieniu od typowych czujników ruchu, które wymagają czasochłonnego oglądania zarejestrowanego materiału, kamera domowa Netatmo natychmiast ostrzega o wykryciu intruza w domu. Powiadomienie uzupełnia zdjęciem twarzy intruza oraz nagraniem wideo.

  Powiadomienia o powrocie dzieci do domu

  Dzięki innowacyjnej technologii rozpoznawania twarzy kamera potrafi zidentyfikować Twoje dzieci, gdy przechodzą przed jej obiektywem, a następnie powiadamia Cię o tym za pośrednictwem smartfona.

  Możesz zawsze uważać na rodziców w podeszłym wieku

  Nie musisz już martwić się, czy starsi członkowie rodziny dotarli bezpiecznie do domu. Za pomocą specjalnej technologii rozpoznawania twarzy inteligentna kamera domowa wysyła powiadomienia, gdy Twoi najbliżsi wrócą do domu. Dostępny jest także podgląd obrazu z kamery na żywo.

  Zawsze wiesz, gdzie są Twoje zwierzaki

  Chyba każdy zastanawia się czasem, co robią nasze zwierzaki, gdy nie ma nas w domu? Inteligentna kamera domowa Netatmo posiada funkcję wykrywania obecności zwierząt. W przeciwieństwie do konkurencyjnych kamer, które przesyłają niewyraźne powiadomienia o zarejestrowanym ruchu, kamera od Netatmo potrafi dokładnie określić, kiedy zwierzę przechodzi przed jej obiektywem i w czasie rzeczywistym przesyła jego zdjęcie oraz nagranie obrazu. Funkcję tę można wyłączyć, jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień dotyczących zwierzęcia biegającego po domu.

  Zabezpieczenie domku letniskowego to teraz nic trudnego

  Ktoś wchodzi do Twojego domku letniskowego – to włamywacz czy sprzątaczka? Dzięki kamerze z technologią rozpoznawania twarzy będziesz wiedzieć, kto jest w środku. Na swojego smartfona otrzymasz powiadomienie wraz ze zdjęciem twarzy i nagraniem przedstawiającym wykrytą osobę.

  Prosty montaż w zaledwie parę minut

  Instalacja inteligentnej kamery domowej to nic trudnego: zamontuj ją w mieszkaniu, skieruj na wejście, podłącz do zasilania i pobierz aplikację, a następnie wskaż bliskie Ci osoby jednym kliknięciem. To wszystko!

  Wysyła powiadomienie, gdy usłyszy alarm

  Kiedy kamera usłyszy alarm informujący o wykryciu dymu, tlenku węgla czy też naruszeniu zabezpieczeń lub syrenę, wysyła powiadomienie i rozpoczyna nagrywanie obrazu.

  Chroń prywatność bliskich, wyłączając rejestrowanie ich wizerunku

  W przeciwieństwie do innych kamer monitoringu, które rejestrują wszystko i wszystkich, niczym w „Big Brotherze”, inteligentna kamera domowa Netatmo chroni zarówno Twój dom, jak i prywatność Twojej rodziny.

  Dzięki opcji wyłączenia nagrywania i powiadomień po wykryciu znanych twarzy, Twoi bliscy mogą cieszyć się prywatnością, wiedząc, że nie są obserwowani ani nagrywani.

  Zapobiegaj fałszywym alarmom wywoływanym przez biegające po domu zwierzaki

  Opracowana przez Netatmo technologia wykrywania zwierząt pozwala ignorować ich ruch. Kamera powiadomi Cię tylko, jeśli do domu rzeczywiście ktoś się włamie. Ale możliwe jest włączenie tego typu powiadomień, aby obserwować pupila pod swoją nieobecność.

  Poznaj aplikację

  Aplikacja pozwala oglądać obraz przesyłany na żywo z kamery przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu na dowolnym urządzeniu – zawsze i wszędzie. Można także przeglądać archiwalne nagrania i pobierać ulubione wideo.

  Szerokie pole widzenia wynoszące 130°

  Dzięki tak szerokiej perspektywie niczego nie przeoczysz.

  Doskonała jakość nagrań Full HD

  Rozdzielczość Full HD 1080p przekłada się na perfekcyjną jakość obrazu, dzięki czemu wyraźnie zobaczysz, co dzieje się w domu.

  Świetna widoczność w nocy

  Ochrona za dnia i w nocy dzięki czujnikowi podczerwieni, który pozwala nagrywać wyraźne materiały wideo nawet w całkowitych ciemnościach.

  Piękne anodyzowane aluminium

  Inteligentna kamera domowa wyróżnia się oryginalnym wyglądem i prostotą. Doskonale komponuje się z wystrojem Twojego domu.

  Nagrywanie samych istotnych zdarzeń

  Kamera rozpoczyna nagrywanie jedynie wtedy, gdy coś się dzieje, zapobiegając rejestrowaniu nieistotnych rzeczy.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: kamera
  Rodzaj czujnika: ruchu
  Seria: Netatmo
  Kod produktu: NSC01-EU
  Sposób połączenia: LAN, Wi-Fi
  Standard połączenia: 10/100 Mbit, 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
  Cechy dodatkowe: łączność z wifi
  Zasilanie: akumulatorowe
  W zestawie: karta microSD, przewód USB, zasilacz
  Szerokość produktu (mm): 45
  Wysokość produktu (mm): 155
  Głębokość produktu (mm): 45
  Model: Smart Indoor Camera