Czarne bezprzewodowe słuchawki sportowe JBL Reflect Mini 2

Producent: JBL
 • 199,00 zł / szt. 429,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • JBL Reflect Mini 2, czyli bezprzewodowe słuchawki sportowe to propozycja zarówno dla ludzi aktywnych, jak i każdego, kto ceni sobie wysokiej jakości dźwięk i lekkość słuchawek. Zostały wykonane z lekkich materiałów, dzięki czemu ważą zaledwie 15 gramów. Zastosowano w nich silikonowe mocowanie Freebit – to autorskie rozwiązanie producenta, a jego praktycznym efektem jest wygodne i solidne utrzymywanie słuchawki w naszym uchu nawet podczas najbardziej ekstremalnej aktywności.

   

  Wysoka jakość dźwięku

  Słuchawki bezprzewodowe JBL Reflect Mini 2 zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki o średnicy 5,8 mm. Pasmo ich przenoszenia wynosi od 10 Hz do 22 kHz, co pozwala na wykreowanie sceny, na której doskonale słychać wszystkie tony. Powoduje to, że słuchawki JBL sprawdzą się przy każdym gatunku muzyki. Ich zwarta konstrukcja sprawia, że są one całkowicie odporne na pot i deszcz (IPX5), dzięki czemu można używać ich np. do intensywnego biegania lub turystyki przy dużej wilgotności powietrza.

   

  JBL Reflect Mini 2 - opakowanie

   

  Długi czas pracy

  Słuchawki sportowe Reflect Mini zasila bateria litowo-jonowa. Gdy jest w pełni naładowana, może umożliwić słuchanie muzyki do 10 godzin – czas jej eksploatacji zależy od głośności odtwarzania dźwięków. Dzięki zastosowanej technologii szybkiego ładowania wystarczy kwadrans, aby zasilić akumulator w moc potrzebną do godzinnego używania.

  JBL Reflect Mini 2 mają transmiter Bluetooth 4.2, który umożliwia odbiór muzyki ze źródła oddalonego nawet o 10 metrów. Umieszczony na kablu pilot pozwala na pełne sterowanie muzyką, słuchawkami oraz obsługę połączeń telefonicznych. Wbudowany mikrofon zapewnia wysoką jakość dźwięku podczas rozmowy oraz pozwala obsługiwać głosowych asystentów dostępnych w telefonie.

   

  Zobacz film:

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Przetworniki: 5,8 mm, dynamiczne
  Czas działania:
  10 h
  Pasmo przenoszenia:
  10 - 22000 Hz
  Waga:
  15 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Suport sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki JBL