Czarne bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC JBL E65 BTNC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 549,00 zł / szt. 799,00 zł
  • Oblicz

JBL E65 BTNC to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne. Ich konstrukcja została zaprojektowana w ten sposób, aby całkowicie izolować uszy od dźwięków i hałasów zewnętrznych, pozwalając skupić się wyłącznie na muzyce. Rozwiązanie to wspomaga technologia ANC (Active Noise Cancelling), pomagająca kontrolować ilość hałasu dobiegającego z otoczenia. Można ją w każdej chwili aktywować lub wyłączyć.

 

Wysoka jakość dźwięku

Słuchawki bezprzewodowe JBL E65 BTNC korzystają z przetworników dynamicznych 40 mm, których pasmo przenoszenia to zakres od 20 Hz do 20 kHz. Umożliwia to stworzenie sceny, na której słyszalne są wyraźnie wszystkie tony, dlatego słuchawki JBL powinny sprawdzić się przy każdym gatunku muzyki. Zostały wyposażone w transmiter Bluetooth 4.1, pozwalający na odbiór muzyki ze źródła oddalonego o maksymalnie 10 metrów. Zastosowane profile HFP v1.6, HSP v1.2, A2DP v1.2 oraz AVRCP v1.4 dbają o to, aby transmisja odbywała się bez najmniejszych zakłóceń. Ze słuchawek można korzystać także w trybie pasywnym, wykorzystując dołączony do zestawu, nieplączący się materiałowy przewód z jedno przyciskowym pilotem i czułym mikrofonem. Umożliwia on odbieranie połączeń przychodzących i prowadzenie rozmowy bez konieczności sięgania po smartfona.

 

Długi czas pracy

Słuchawki wokółuszne JBL E65 BTNC zasila akumulator litowo-jonowy. Czas jego pełnego ładowania wynosi 2 godziny. Gdy jest naładowany w pełni, może umożliwić nawet 15 godzin słuchania muzyki z włączonym trybem ANC, zaś bez niego – nawet 24 godziny! Słuchając pasywnie z wyłączonym ANC, na przykład w domu, akumulator zasili urządzenie nawet przez 30 godzin.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
Przetworniki: 40 mm
Czas działania (z ANC):
do 15 h
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Maksymalny SPL:
108 dB
Waga:
258 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Suport sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki JBL