Czarne bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E55 BT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 419,00 zł / szt. 545,00 zł
  • Oblicz

Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E55 BT zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są lekkie, a przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne. Całość waży zaledwie 232 gram. Ich nausznice wykonane są z miękkiej, pokrytej skórą syntetyczną gąbki, która jest bardzo miła w dotyku. Konstrukcja muszli zaprojektowana została w ten sposób, aby izolować hałasy z otoczenia. Pałąk słuchawek został pokryty materiałem Comfort-Fit, którego konstrukcja umożliwia wentylację głowy.

 

Duże przetworniki

Słuchawki bezprzewodowe JBL E55 BT zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 50 mm każdy. Pasmo ich przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 KHz, co umożliwia stworzenie obszernej sceny i powinno wyeksponować każdy dźwięk. Dzięki wbudowanemu transmiterowi Bluetooth 4 możliwe jest odbieranie muzyki ze źródła oddalonego do 10 metrów, dzięki czemu można np. swobodnie poruszać się po mieszkaniu czy ćwiczyć na siłowni. Wygodne sterowanie utworami oraz odbieranie połączeń umożliwia przycisk znajdujący się na jednej z muszli.

 

Długi czas pracy

Słuchawki nauszne JBL E55 BT zasila akumulator litowo-jonowy. Zgromadzona w nim energia powinna wystarczyć nawet na 20 godzin działania urządzenia. Zależy to od natężenia głośności, z jaką słucha się muzyki. Aby naładować go pełni, należy podłączyć do źródła energii na ok. 120 minut.

Jednym z praktycznych rozwiązań JBL E55 BT jest możliwość płynnego przełączania się pomiędzy źródłami dźwięku. Dzięki temu możesz np. słuchać muzyki z odtwarzacza mp3, a gdy ktoś zadzwoni na Twojego smartfona, przełączyć na niego i odebrać połączenie.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
Przetworniki: 50 mm
Czas działania:
do 20 h
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Impedancja:
32 Ω
Waga:
232 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Suport sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki JBL