Szare słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Jays a-Six Wireless

Producent: Jays
 • 279,00 zł / szt. 349,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Wyprodukowane przez renomowaną firmę Jays douszne słuchawki bezprzewodowe a-Six Wireless to jedne z najmniejszych na świecie modeli tego typu. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów zapewniają szerokie pasmo przenoszenia, wynoszące od 20 - 20 000 Hz, co powinno przełożyć się na doskonałą słyszalność każdego tonu docierającego wprost do ucha odbiorcy.

   

  Wyjątkowa jakość wykonania

  Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe a-Six Wireless zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, dobranych pod kątem jak najlepszego przenoszenia dźwięków. Każda z pary ma przetwornik dynamiczny o średnicy 6 mm, pokryty wykonaną przy użyciu lasera siatką, mającą rolę portu basowego. Całość jest przykryta płytką ze stali nierdzewnej i zamknięta w obudowie z wysokiej jakości aluminium. W przewodzie słuchawek a-Six Wireless został umieszczony pilot w trzema przyciskami – służą do zmiany utworów lub obsługi połączeń przychodzących - oraz mikrofon MEMS, pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności używania rąk. Wbudowany akumulator powinien umożliwić nawet 12 godzin działania non-stop. Szybkość jego eksploatacji zależy od głośności słuchania muzyki.

   

  Stabilne połączenie

  Za połączenie bezprzewodowe odpowiada wbudowany moduł Bluetooth 4.1. Umożliwia on sparowanie słuchawek ze źródłem dźwięku znajdującym w odległości do 10 metrów i utrzymanie stabilnego połączenia bez zakłóceń.

  W zestawie znalazło się pięć różnej wielkości nakładek, co pozwala na komfortowe dostosowanie słuchawek a-Six Wireless do każdego ucha. Całość jest bardzo lekka, dlatego nawet wielogodzinne korzystanie z nich nie powinno wiązać się z uczuciem zmęczenia.

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
  Połączenie: Bluetooth 4.1
  Przetworniki: 6mm, dynamiczne
  Impedancja (@1 kHz): 16 Ω
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Horn Distribution S.A. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Jays