Szare słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Jays a-Six Wireless

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jays
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 349,00 zł / szt.
  • Oblicz

Wyprodukowane przez renomowaną firmę Jays douszne słuchawki bezprzewodowe a-Six Wireless to jedne z najmniejszych na świecie modeli tego typu. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów zapewniają szerokie pasmo przenoszenia, wynoszące od 20 - 20 000 Hz, co powinno przełożyć się na doskonałą słyszalność każdego tonu docierającego wprost do ucha odbiorcy.

 

Wyjątkowa jakość wykonania

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe a-Six Wireless zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, dobranych pod kątem jak najlepszego przenoszenia dźwięków. Każda z pary ma przetwornik dynamiczny o średnicy 6 mm, pokryty wykonaną przy użyciu lasera siatką, mającą rolę portu basowego. Całość jest przykryta płytką ze stali nierdzewnej i zamknięta w obudowie z wysokiej jakości aluminium. W przewodzie słuchawek a-Six Wireless został umieszczony pilot w trzema przyciskami – służą do zmiany utworów lub obsługi połączeń przychodzących - oraz mikrofon MEMS, pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności używania rąk. Wbudowany akumulator powinien umożliwić nawet 12 godzin działania non-stop. Szybkość jego eksploatacji zależy od głośności słuchania muzyki.

 

Stabilne połączenie

Za połączenie bezprzewodowe odpowiada wbudowany moduł Bluetooth 4.1. Umożliwia on sparowanie słuchawek ze źródłem dźwięku znajdującym w odległości do 10 metrów i utrzymanie stabilnego połączenia bez zakłóceń.

W zestawie znalazło się pięć różnej wielkości nakładek, co pozwala na komfortowe dostosowanie słuchawek a-Six Wireless do każdego ucha. Całość jest bardzo lekka, dlatego nawet wielogodzinne korzystanie z nich nie powinno wiązać się z uczuciem zmęczenia.

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
Połączenie: Bluetooth 4.1
Przetworniki: 6mm, dynamiczne
Impedancja (@1 kHz): 16 Ω
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Horn Distribution S.A. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Jays