iEAST AM160 / odtwarzacz sieciowy ze wzmacniaczem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iEAST
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 1 199,00 zł / szt.
  • Oblicz

Audio Center Poland | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Odtwarzacz iEAST StreamAmp AM160 to innowacyjny odtwarzacz muzyczny z wbudowanym wydajnym wzmacniaczem 2x80W. Po podłączeniu głośników sprzęt staje się pełnowartościowym systemem muzycznym z funkcjami odtwarzania plików i strumieniowania muzyki z serwisów internetowych. Urządzenie odtwarza pliki muzyczne z nośników USB, z pamięci telefonów, z dysków i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, jaki i z wielu popularnych muzycznych serwisów internetowych. Obsługiwany jest m.in. serwis Tidal, Spotify, Napster, Pandora oraz serwisy oferujące dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych: TuneIn, vTuner i iHeartRadio. AM160 posiada także wejście audio do podłączenia dowolnego analogowego źródła stereo.

Podłączenie i konfiguracja odtwarzacza wykonywana jest w kilku prostych krokach. Sprzęt należy podłączyć do zasilania i podłączyć głośniki. Aplikacja mobilna (Android lub iOS) konfiguruje połączenie sieciowe i całość jest gotowa do pracy już po minucie.

Możliwości pracy kilku iEAST urządzeń w trybie synchronicznym lub niezależnym pozwala na zbudowanie zaawansowanego systemu multiroom i nagłośnienia kilku pomieszczeń z zachowaniem wygodnego i szybkiego sterowania za pośrednictwem aplikacji mobilnych działających na smartfonach i tabletach, lub poprzez zintegrowany system automatyki domowej (smarthome).

 

Dane techniczne:

Wifi: IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, odłączana antena 3dB
LAN: 10/100 Mbps
Wzmacniacz: 2x80W max, D-class
Oporność: 4-8 Ohm
Złącza głośnikowe: wtyki bananowe, widełki, kabel
Formaty audio: FLAC, WAV, AAC-LC, HE-AAC, MP3, WMA…
Zasilanie: DC 32V 5A (pobór ok. 10W podczas odtwarzania)
Wymiary: 200 x 116 x 30mm
Waga: 0,460 kg