HiFiMan Sundara / słuchawki planarne magnetostatyczne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 2 199,00 zł / szt.
  • Oblicz

RAFKO | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Wyraz "Sundara" dosłownie znaczy "piękno". Model Sundara to kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMANa. Tym razem HiFiMAN zaskakuje dojrzałym, ocieplonym i szokująco barwnym brzmieniem.

 

Ultra-lekka membrana

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest zupełnie nowa membrana - o 80 procent lżejsza od tej z przełomowego modelu HE-400.

A to oznacza kompletnie nową jakość brzmienia - szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk. A przede wszystkim bogactwo detali, wybrzmień, ciepła. Czy super szybkie i super dynamiczne słuchawki mogą być jednocześnie krainą łagodności? Sundara pokazuje, że to możliwe.

 

Wygoda użytkowania

Kolejną nowością jest hybrydowy pałąk, który charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą oraz niezwykłą wygodą użytkowania.

Metalowe wykonanie z proszkowym malowaniem to pewność solidności i klasycznego wyglądu na długie lata.

 

Hifiman Sundara - zbliżenie na detale

 

Łatwe wysterowanie

Super lekka membrana pozwoliła na stworzenie słuchawek o skuteczności 94 decybeli, co pozwala na swobodne podłączenie ich do przenośnego odtwarzacza muzyki lub telefonu wyposażonego w mocne wyjście słuchawkowe. Sundara najlepiej sprawdzi się z lekkimi przenośnymi wzmacniaczami z przetwornikami DAC na pokładzie. Dlatego Sundara standardowo została wyposażona we wtyk 3.5mm mini-jack (w komplecie przejściówka na 6.3mm duży jack).

 

Dane techniczne:

Przetworniki: Magnetostatyczne (wstęgowe)
Konstrukcja: Otwarta
Impedancja: 37 Ohm
Skuteczność: 94dB
Pasmo przenoszenia: 6 - 75.000Hz
Długość przewodu: 1,4m
Typ wtyku: mini jack 3,5mm
Końcówka: prosta
W zestawie: przejściówka na duży jack 6.3mm
Waga bez kabla: 372g