Audiofilskie słuchawki planarne wokółuszne HiFiMan Sundara

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 1 999,00 zł / szt. 2 199,00 zł
  • Oblicz

HiFiMan Sundara to słuchawki wokółuszne, w których zastosowano specjalną ultra lekką membranę. Ich hybrydowy, ergonomiczny pałąk pozwala na łatwą, bardzo precyzyjną regulację, a więc da się je dopasować dosłownie do każdej głowy. Mają otwartą konstrukcję, a kabel o długości 140 cm pozwala na swobodne podłączenie do znajdującego się w kieszeni smartfona czy odtwarzacza mp3. Kończy się on standardową wtyczką Jack 3,5 mm, a wraz ze słuchawkami otrzymuje się w komplecie przejściówkę na duży jack – 6,3 mm, przez co nie powinno być problemów z podłączeniem ich do sprzętu Hi-fi.

 

Najwyższa dbałość o detale

Słuchawki HiFiMan Sundara zostały wykonane z solidnych materiałów – elementy metalowe zostały dodatkowo pomalowane proszkowo, co zapewnia im świeży wygląd przez długi czas użytkowania. Innowacyjna membrana wraz z przetwornikami magnetostatycznymi (wstęgowymi) DAC pozwalają na osiągnięcie pasma przenoszenia od 6 Hz do aż 75.000 kHz, dzięki czemu słuchawki Sundara powinny sprawdzić się przy każdym gatunku muzyki. Mogą również osiągnąć skuteczność 94 decybeli.

 

Hifiman Sundara - zbliżenie na detale

 

Niesamowity komfort

Słuchawki nauszne HiFiMan Sundara są dedykowane każdemu, kto chciałby słuchać muzyki w najwyższej jakości. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym dają nam szeroką scenę muzyczną, a ergonomiczność i lekkość sprawia, że skupiasz się na dźwiękach, praktycznie nie odczuwając słuchawek na głowie! HiFiMan Sundara to inwestycja w długie godziny komfortowego słuchania muzyki!

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
Przetworniki: Magnetostatyczne (wstęgowe)
Impedancja: 37 Ω
Pasmo przenoszenia:
6 - 75000 Hz
Skuteczność:
94 dB
Długość przewodu:
1,4 m
Waga bez kabla:
372 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Rafko - polski, autoryzowany dystrybutor marki HiFiMan