Audiofilskie słuchawki planarne wokółuszne HiFiMan Sundara

Producent: HiFiMan
 • 1 599,00 zł / szt. 2 199,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • HiFiMan Sundara to słuchawki wokółuszne, w których zastosowano specjalną ultra lekką membranę. Ich hybrydowy, ergonomiczny pałąk pozwala na łatwą, bardzo precyzyjną regulację, a więc da się je dopasować dosłownie do każdej głowy. Mają otwartą konstrukcję, a kabel o długości 140 cm pozwala na swobodne podłączenie do znajdującego się w kieszeni smartfona czy odtwarzacza mp3. Kończy się on standardową wtyczką Jack 3,5 mm, a wraz ze słuchawkami otrzymuje się w komplecie przejściówkę na duży jack – 6,3 mm, przez co nie powinno być problemów z podłączeniem ich do sprzętu Hi-fi.

   

  Najwyższa dbałość o detale

  Słuchawki HiFiMan Sundara zostały wykonane z solidnych materiałów – elementy metalowe zostały dodatkowo pomalowane proszkowo, co zapewnia im świeży wygląd przez długi czas użytkowania. Innowacyjna membrana wraz z przetwornikami magnetostatycznymi (wstęgowymi) DAC pozwalają na osiągnięcie pasma przenoszenia od 6 Hz do aż 75.000 kHz, dzięki czemu słuchawki Sundara powinny sprawdzić się przy każdym gatunku muzyki. Mogą również osiągnąć skuteczność 94 decybeli.

   

  Hifiman Sundara - zbliżenie na detale

   

  Niesamowity komfort

  Słuchawki nauszne HiFiMan Sundara są dedykowane każdemu, kto chciałby słuchać muzyki w najwyższej jakości. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym dają nam szeroką scenę muzyczną, a ergonomiczność i lekkość sprawia, że skupiasz się na dźwiękach, praktycznie nie odczuwając słuchawek na głowie! HiFiMan Sundara to inwestycja w długie godziny komfortowego słuchania muzyki!

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Przetworniki: Magnetostatyczne (wstęgowe)
  Impedancja: 37 Ω
  Pasmo przenoszenia:
  6 - 75000 Hz
  Skuteczność:
  94 dB
  Długość przewodu:
  1,4 m
  Waga bez kabla:
  372 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Rafko - polski, autoryzowany dystrybutor marki HiFiMan