HEOS 3 HS2 / czarny / głośnik bezprzewodowy z funkcjami sieciowymi

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HEOS by Denon
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 1 295,00 zł / szt. 1 595,00 zł
  • Oblicz

Horn | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

+ 1 rok po rejestracji na stronie dystrybutora www.horn.eu

Bardzo dobrze rozpocząć swoją przygodę z systemem HEOS od głośnika HEOS 3 HS2. Mimo swojego kompaktowego rozmiaru, stylowy bezprzewodowy głośnik stereo HEOS 3 HS2 z łatwością wypełnia mniejsze pomieszczenia dźwiękiem o najwyższej jakości.

Podobnie jak inne modele z tej linii, głośnik HEOS 3 HS2 strumieniuje muzykę z Twoich ulubionych serwisów, takich jak Spotify, Deezer, Napster czy TuneIn – ze smartfonu lub tabletu, a także z innych urządzeń w Twoim domu. Idealny do mniejszych pomieszczeń, takich jak sypialnia, biuro, gabinet i kuchnia, HEOS można umieścić w pozycji poziomej lub pionowej i połączyć w zestaw stereo z drugim głośnikiem HEOS 3 HS2.

 

Wysokiej klasy dźwięk i stylowa obudowa

HEOS 3 HS2 ma w sobie wszystko, co najlepsze, w tym dwukanałowy wzmacniacz klasy D oraz dwa przetworniki pełnozakresowe. To wszystko w stylowej obudowie. Dźwięk jest zoptymalizowany dzięki zaawansowanym algorytmom przetwarzania akustycznego DSP.

 

Streaming ulubionej muzyki z ulubionych serwisów, takich jak Tidal, Spotify, Deezer lub TuneIn

To najwyższej jakości głośnik dla tych, którzy żądają najlepszego, największego i najgłośniejszego sprzętu. Odtwarza muzykę z chmury, muzykę z telefonu, tabletu, urządzeń podpiętych do portu USB oraz ze źródeł NAS. Brzmi, jakby impreza już się rozpoczęła, prawda?

 

Dane techniczne:

Głośniki: dwa pełno-zakresowe drivery w ochronnej obudowie
Konstrukcja obudowy: n/d
Liczba kanałów wzmacniacza: 2
Liniowe połączenie audio: mini jack 3,5mm x 1
Port USB: tak x 1, odtwarzanie zapisanych plików
Sieć przewodowa: złącze RJ45 (ethernet) x 1
Sieć bezprzewodowa: 802.11a/b/g/n/ac w paśmie 2.4GHz i 5Ghz
Wyjście słuchawkowe: nie
Otwór do montażu na uchwycie: tak
Bluetooth: tak
Obsługa plików: MP3 i WMA (w tym zakupionych i ściągniętych Windows Media), AAC (MPEG4), (bezstratne) pliki FLAC, oraz pliki WAV - obsługa dla częstotliwości próbkowania dźwięku 32kHz , 44.1kHz i 48kHz
Wymiary: 130 x 272 x 165 (mm)
Waga: 1,9 kg
Zasilanie: AC 100~240V, AC 50~60Hz, auto-przełączanie

 

Zobacz film:

Nagrody i recenzje:

Nagroda EISA - HEOS by Denon

"HEOS by Denon zapewnia wszystkie komponentny potrzebne do stworzenia wszechstronnego system muzycznego do Twojego domu. Głośniki są dostępne w różnych modelach – HEOS 1, 3, 5 i 7. Mogą one zostać podłączone do wszechstronnych urządzeń HEOS Amp i HEOS Link. HEOS HomeCinema idealnie nadaje się do umieszczenia pod ekranem jako soundbar, podczas gdy HEOS Extend jest doskonałym rozwiązaniem dla zwiększenia zakresu Wi-Fi dla bezprzewodowej muzyki. Cały system może być konfigurowany oraz obsługiwany za pomocą intuicyjnej aplikacji HEOS app (iOS i Android). Dodatkowo urządzenie obsługuje takie serwisy muzyczne jak: Tidal, Spotify, Deezer, Soundcloud, Rdio, i radio TuneIn. Zaskakująco głęboki bass, odpowiednio dobrane średnie tony i energia wypełniająca całe pomieszczenie – urządzenie to jest pefekcyjnym sprzetem pozwalającym na rozprzestrzenienie się zdumiewającego dźwięku po całym domu."