Gramofon TEAC TN-400BT [kolor orzechowy]

Producent: TEAC
 • 2 499,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • TEAC TN-400BT to wyjątkowy gramofon analogowy oferujący bezprzewodowe połączenie Bluetooth z aptX.

  Piękny wygląd

  Gramofon TEAC TN-400BT to pewne, będzie ozdobą każdego wnętrza, w którym się pojawi. Wysoka jakość wykonania, zastosowane materiały, a także design urządzenia wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań. Warto szczególnie zwrócić uwagę na kolor orzech, który posiada srebrny, aluminiowy talerz dodający mu dodatkowego sznytu.

  Konstrukcja

  Teac TN-400BT posiada ramię w kształcie litery S. Dzięki temu uzyskane możliwie idealne prowadzenie igły wzdłuż rowków płyty winylowej. Zaawansowany system przeciw wagi i zawieszenia ramienia zapewnia idealne odtwarzanie każdej płyty bez zniekształceń. Fabrycznie na końcu ramienia znajdziemy również wkładkę Audio-Technica AT95E.

  Za obroty odpowiada silnik połączony paskiem z talerzem. Do dyspozycji mamy pełnych zakres prędkości obrotowych, który możemy przełączać w zależności od odtwarzanego materiału.

  Połączenia

  Gramofon TEAC posiada wbudowany przedwzmacniacz, który pozwala podłączyć go za pomocą wyjścia RCA do dowolnego urządzenia wzmacniającego. Możemy go również wyłączyć i skorzystać z dodatkowego urządzenia. Przedwzmacniacz posiada wbudowany filtr subsoniczny.

  Dodatkowym wyjściem jest USB, dzięki któremu możemy przegrać nasze ulubione płyty do formatów cyfrowych za pomocą aplikacji TEAC dostępnej na komputery osobiste.

  W każdej chwili możemy też skomunikować gramofon z dowolnym odbiornikiem (głośniki, wzmacniacz) Bluetooth za pomocą wbudowanego kodeka. Dla zachowania najwyższej jakości wsparto go standardem aptX.

  W zestawie z gramofonem otrzymujemy też pokrywę zabezpieczającą, zasilacz, a także przewód audio z uziemieniem. Jest też nakładka do płyt EP.

  Dane techniczne:

  Napęd: paskowy
  Prędkość obrotowa (obr./min): 33 1/3, 45, 78
  Typ wkładki: elektromagnetyczna (MM)
  Wkładka: Audio-Technica AT95E
  Sterowanie: manualne
  Średnica talerza (mm): 300
  Rodzaj talerza: aluminium
  Długość ramienia (mm): 223
  Typ ramienia: S
  Wbudowany przedwzmacniacz: tak
  Moduł bluetooth: tak
  Złącza: USB, wyjście audio
  Maksymalny pobór mocy (W): 1,5
  Szerokość produktu (cm): 42
  Wysokość produktu (cm): 11,7
  Głębokość produktu (cm): 35,6
  Waga produktu (kg): 4,9
  Załączone wyposażenie: nakładka EP, pokrywa zabezpieczająca, przewód RCA z uziemieniem, slip mata, zasilacz
  Model: TN-400BT