Głośniki komputerowe Edifier S360DB [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 1 799,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Edifier S360DB to wysokiej jakości zestaw głośników 2.1. Solidna obudowa z MDF-u zapobiega rezonansom, które mogłyby wpłynąć na jakość dźwięku.

  W pełni tytanowa kopułka głośnika wysokotonowego

  Planarny głośnik wysokotonowy opracowany we współpracy z firmą Fostex, znaną jako lider branży w projektowaniu przetworników, uwydatnił brzmienie zestawu. Ten aktywny zestaw głosników przeniesie Twoje wrażenia z gier na nowy poziom.

  4-calowe aluminiowe przetworniki średniotonowe

  Przetworniki nisko i średnio-tonowe w głośnikach Edifier S360DB pochodzą od zaawansowanego technologicznie niemieckiego producenta KLIPPEL. Ten unikalny projekt głośników charakteryzuje się czystym, pełnozakresowym dźwiękiem. 4-calowe aluminiowe przetworniki średniotonowe w Edifier S360DB pochodzą od zaawansowanych technologicznie niemieckich inżynierów z KLIPPEL. Po kilku miesiącach badań i projektowania zadebiutował ten unikalny system głośnikowy z czystym, dynamicznym dźwiękiem.

  Wyjątkowa głębia basu

  S360DB wykorzystuje bezprzewodowy subwoofer z 8-calowym głośnikiem. Po prawej stronie subwoofera znajduje się port bass reflex, który sprawia, że emitowane niskie tony są pozbawione niepożądanych wibracji. S360DB wykorzystuje najnowszą technologię elektro-akustyczną. W tym celu doskonale eksploatuje możliwości procesora Texas Instruments w połączeniu z własnym procesorem DSP, przez co system głośnikowy emituje bardzo czysty i niski bas.

  Szeroki wachlarz wejść

  Poza Bluetooth z aptX, głośnik S360DB 2.1 pozwala również na podłączenie szerokiej gamy urządzeń dzięki innym dostępnym wejściom, takim jak PC, AUX, optyczne i koaksjalne.

  Dane techniczne:

  Rodzaj zestawu: 2.1
  Moc głośników RMS (W): 80
  Moc subwoofera RMS (W): 75
  Złącza: RCA, wejście koaksjalne, wejście optyczne
  Cechy dodatkowe: Bluetooth
  Zakres częstotliwości (Hz): 40-40000
  Sterowanie: pilot bezprzewodowy, wbudowane w głośnik
  Waga produktu z opakowaniem jednostkowym (kg): 19
  W zestawie: pilot, przewód mini-jack - RCA, przewód optyczny, przewód RCA, przewód zasilający
  Model: S360DB