Głośniki komputerowe Edifier S350DB [kolor brązowy]

Producent: Edifier
 • 1 499,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Zestaw głośników S350DB Edifier to świetny wybór dla każdego, kto chce mieć świetnie brzmiące głośniki do komputera, ale nie ma zbyt wiele miejsca. Edifier S350DB to perfekcyjne połączenie systemu głośników 2.1 z przyjemnym i szczegółowym brzmieniem podczas odtwarzania muzyki, oraz pełnię siły 150 watów podczas grania w gry lub oglądania filmów.

  W pełni funkcjonalne głośniki

  Większość systemów 2.1 zawiera malutkie głośniki satelitarne i nadrabia niewielki dźwięk z satelitów subwooferem. W przypadku S350DB otrzymujesz zarówno masywny subwoofer, jak i w pełni funkcjonalne głośniki. Podłącz źródło odtwarzania przez Bluetooth, wejścia RCA, optyczne, koaksjalne lub AUX. Bluetooth wspiera aptX, a wejście cyfrowe obsługuje częstotliwość próbkowania 24bit/48kHz.

  Elementy sterujące na panelu bocznym

  Przejmij pełną kontrolę nad swoim dźwiękiem za pomocą elementów sterujących na panelu bocznym, znajdującym się z boku jednego z głośników półkowych. Znajdziesz tam trzy pokrętła, które sterują basami, tonami wysokimi i głośnością całego systemu 2.1. Po włączeniu zapali się kontrolka zasilania, abyś wiedział, że system działa.

  Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

  Przełączaj między wejściami i steruj odtwarzaniem za pomocą bezprzewodowego pilota do S350DB. Zmieniaj wejścia pomiędzy optycznymi, koaksjalnymi, pomocniczymi i Bluetooth z dowolnego miejsca. Ponadto możesz sterować głośnością lub odtwarzaniem, a także włączać i wyłączać głośniki za pomocą bezprzewodowego pilota.

  8-calowy subwoofer dla głębokich tonów niskich

  Uzyskaj głęboką satysfakcję z siły niskich tonów z S350DB. Gdy uaktywni się 8-calowy subwoofer podczas odtwarzania filmy, muzyka i gry ożywają. Odczujesz drżenie o mocy 70 watów.

  Port Bass Reflex na panelu bocznym

  Subwoofer ten posiada ulepszony port bass reflex na panelu bocznym. Port bass reflex poprawia brzmienie niskich tonów. Ciesz się głębokim basem z ulubionych filmów, muzyki, gier i wielu innych rzeczy dzięki systemowi 2.1.

  Dane techniczne:

  Rodzaj zestawu: 2.1
  Moc głośników RMS (W): 80
  Moc subwoofera RMS (W): 70
  Złącza: RCA, wejście koaksjalne, wejście optyczne
  Cechy dodatkowe: Bluetooth
  Zakres częstotliwości (Hz): 40-20000
  Sterowanie: pilot bezprzewodowy, wbudowane w głośnik
  Waga produktu z opakowaniem jednostkowym (kg): 19
  W zestawie: pilot, przewód mini-jack - RCA, przewód RCA, przewód zasilający
  Model: S350DB