Głośniki komputerowe Edifier M601DB [kolor czarny]

Producent: Edifier
 • 1 149,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Multimedialne głośniki Edifier M601DB z bezprzewodowym subwooferem to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o świetnej estetyce i wyjątkowym brzmieniu. Bluetooth 5.1 z technologią Qualcomm aptX zapewnia prostą i komfortową obsługę wielu nowoczesnych źródeł. Poza tym M601DB cechuje także szeroka kompatybilność za pomocą klasycznych, przewodowych wejść. Wbudowany panel z funkcjonalnymi przyciskami oraz wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania, również ułatwi regulację najważniejszych ustawień.

  Cyfrowe przetwarzanie sygnału

  Wzmacniacz klasy D oraz zaawansowana technologia DSP skutecznie eliminują irytujące zniekształcenia. Pozwala urządzeniu pracować jeszcze wydajniej, zachowując krystalicznie czysty dźwięk w każdych warunkach. Ponadto, 0,5" przetwornik wysokotonowy, 3,5" przetwornik tonów średnich oraz 8" subwoofer są odpowiedzialne za właściwe zbalansowanie tonacji.

  Wiele możliwości

  Dzięki modułowi Bluetooth 5.1 i kodekowi aptX możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie sygnału audio z urządzeń wyposażonych w funkcję Bluetooth. Oferują błyskawiczną transmisję z szerokim zasięgiem, bez jakichkolwiek zakłóceń i opóźnień. Pożegnaj wszelkie problemy z kompatybilnością, ponieważ głośniki M601DB zostały też wyposażone w liczne wejścia, między innymi line-in, AUX, optyczne i koaksjalne. Co więcej, wskaźnik świecący w trzech odcieniach informuje o aktualnym źródle dźwięku.

  Komfortowa obsługa

  Dwa sposoby regulacji sprawiają, że korzystanie z głośników jest banalnie proste. Za pomocą specjalnego panelu kontrolnego i znajdującego się w zestawie pilota, możesz szybko sterować głośnością, trybem pracy oraz zasilaniem. Nie musisz już wstawać z wygodnego fotela, ponieważ dołączony pilot zdalnego sterowania pozwala na obsługę zestawu z każdego miejsca.

  Klasyczny charakter

  Głośniki Edifier nadają się do każdego, stylowo urządzonego pomieszczenia. Elegancki, a zarazem praktyczny design to świetne rozwiązanie dla wymagających pasjonatów muzyki. Zastosowanie drewnianej obudowy umożliwia wielogodzinną rozrywkę, eliminując całkowicie rezonans akustyczny. M601DB posiada solidną budowę, gwarantującą niezapomniane wrażenia immersyjne.

  Dane techniczne:

  Rodzaj zestawu: 2.1
  Moc głośników RMS (W): 40
  Moc subwoofera RMS (W): 70
  Złącza: wejście koaksjalne, wejście minijack 3,5mm, wejście optyczne
  Cechy dodatkowe: Bluetooth
  Zakres częstotliwości (Hz): 50-20000
  Sterowanie: pilot bezprzewodowy, wbudowane w głośnik
  W zestawie: pilot, przewód mini-jack - RCA, przewód optyczny, przewód RCA, przewód zasilający
  Model: M601DB