Głośnik z radiem Lenco DIR-60 [kolor czarny]

Producent: Lenco
 • 249,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Radio z tunerem Lenco DIR-60 pozwala odtwarzać zarówno radia internetowe jak i stacje FM, DAB/DAB+ za pomocą połączenia z internetem.

  Bogata baza stacji

  Radio Lenco DIR-60 posiada wbudowaną bazę, która zawiera ponad 29000 stacji radiowych z całego świata. Gdy to będzie zbyt mało możesz posłuchać stacji z zakresu FM i DAB, wykorzystując do tego połączenie z internetem. Baza stacji radiowych jest na bieżąco aktualizowana.

  Dźwięk

  Radio posiada jeden 2W głośnik oraz pasywny radiator, który poprawia przetwarzanie niskich częstotliwości. Brzmienie możesz regulować za pomocą funkcji wbudowanych w urządzeniu. Radio dysponuje również wejściem AUX, które umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń. Masz do dyspozycji także wyjście słuchawkowe, do którego podłączysz swoje ulubione słuchawki.

  Funkcje dodatkowe

  Całym radiem możesz zarządzać za pomocą aplikacji. DIR-60 posiada również budzik z podwójnym alarmem, a także funkcję Sleep Timer. Na wyświetlaczu możesz również sprawdzać pogodę, aż do 5 dni naprzód.

  Dane techniczne:

  Rodzaj głośnika: Stacjonarny
  Moc (W): 2
  Rodzaj transmisji: Wi-Fi
  Funkcje dodatkowe: AUX, Budzik, Prognoza pogody (OSD), Radio internetowe, Regulacja dźwięku, Sleep timer, Tuner DAB/DAB+ (po wi-fi), Tuner FM (po wi-fi), uPnP, Wyjście słuchawkowe
  Zasilanie: Sieciowe
  Waga (g): 307
  Szerokość produktu (cm): 27,8
  Wysokość produktu (cm): 16,2
  Głębokość produktu (cm): 10,5
  W zestawie: Zasilacz
  Model: DIR-60