Głośnik z radiem Lenco DIR-2000 [kolor czarny]

Producent: Lenco
 • 999,00 zł / szt. 1 299,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Lenco DIR-2000 to duży głośnik obsługujący radio internetowe, Spotify Connect czy bezprzewodowy odbiór sygnały Bluetooth.

  Duże możliwości

  Głośnik Lenco DIR-2000 to ogromne możliwości. Do Twojej dyspozycji oddano obsługę radia internetowego, którego baza sięga 38000 pozycji. Dostępne są stacje z całego świata, w tym najpopularniejsze polskie stacje. Dodatkowo możesz skorzystać z serwisu streamingowego Spotify i połączyć się za pomocą Spotify Connect. Jeżeli to nadal będzie za mało masz również wbudowany odbiornik Bluetooth czy analogowe wejście audio. Każdy znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie.

  Możesz również odtwarzać pliki bezpośrednio z USB lub sieciowo poprzez DLNA. Jest też wyjście cyfrowe oraz wyjście słuchawkowe, które zasili Twoje ulubione słuchawki.

  Dźwięk

  Za przetwarzanie dźwięku odpowiada system głośników 2.1 o mocy 34W. Dzięki temu dźwięk jest wyjątkowo pełny. Możesz nim zarządzać za pomocą wbudowanego korektora. Głośnik nisko-tonowy na dole urządzenia, wsparty portem bass-reflex zapewnia odpowiednie przetwarzanie niskich częstotliwości.

  Sterowanie

  Urządzeniem możesz sterować za pomocą przedniego panelu z przyciskami i regulatorem, a także zdalnie za pomocą pilota lub aplikacji. Ułatwia to również duży ekran LCD na froncie urządzenia.

  Lenco DIR-2000 posiada również wbudowany budzik z alarmem, a także funkcję sleep timer, która wyłączy głośnik po zaplanowanym czasie.

  Dane techniczne:

  Funkcje: budzenie radiem, budzenie sygnałem, funkcja drzemki, funkcja podwójnego alarmu, inne
  Radio: DAB+, FM, internetowe
  Cechy dodatkowe: antena teleskopowa, pilot zdalnego sterowania, Wi-Fi, wyświetlacz LCD
  Moc (W): 34
  Format wyświetlania godziny: 24 h
  Złącza: minijack
  Ustawianie częstotliwości: automatyczne
  Liczba zapamiętywanych stacji: 20
  Bluetooth: tak
  Serwisy streamingowe: Spotify Connect
  Zasilanie: sieciowe
  Waga (kg): 3,75
  Szerokość produktu (cm): 39,4
  Wysokość produktu (cm): 15,2
  Głębokość produktu (cm): 13,9
  W zestawie: pilot, zasilacz
  Model: DIR-2000