Głośnik multiroom Sonos Move [kolor czarny]

Producent: Sonos
 • 1 699,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące

✅ Wodoodporny (IP56)

✅ Apple AirPlay 2

✅ Automatyczna regulacja Trueplay™

 • Dodaj recenzję:
 • Dzięki temu potężnemu, wytrzymałemu i wszechstronnemu inteligentnemu głośnikowi Sonos Move możesz cieszyć się odważnym dźwiękiem, który Cię poruszy i podąży za Tobą.

  Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, treści stacji radiowych, audiobooki i nie tylko z wszystkich ulubionych serwisów, a także zabierać dźwięk ze sobą, gdy przechodzisz do innego pomieszczenia lub wychodzisz w plener. Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne, akumulator i szeroka scena dźwiękowa zapewniają wyjątkowe doznania dźwiękowe w plenerze.

  Produktem możesz łatwo sterować za pomocą aplikacji Sonos, głosu i Apple AirPlay 2 przez Wi-Fi. Przełącz się na Bluetooth, gdy jesteś poza zasięgiem Wi-Fi. Łatwo naładuj Move, stawiając go na dołączonej indukcyjnej podstawie ładującej. Dodaj kolejne głośniki Sonos, aby cieszyć się dźwiękiem w trybie wielopokojowym. Wszystkie urządzenia współpracują ze sobą przez Wi-Fi.

  Dźwięk perfekcyjnie dostrojony do otoczenia

  Ciesz się zaskakująco głębokim basem, szeroką sceną dźwiękową i funkcją Trueplay™, która nieprzerwanie dostosowuje brzmienie głośników do miejsca, w którym przebywasz i słuchanej muzyki.

  Sterowanie głosowe

  W trybie łączności Wi-Fi, dzięki wbudowanej obsłudze Amazon Alexa i Asystenta Google możesz bez angażowania rąk odtwarzać muzykę, sprawdzać wiadomości, ustawiać alarmy, uzyskiwać odpowiedzi na pytania i wiele więcej.

  Wi-Fi i Bluetooth

  Dzięki trybowi łączności Wi-Fi możesz przesyłać muzykę strumieniowo i podłączyć Move do domowego systemu dźwiękowego Sonos. Przełącz się na Bluetooth, gdy jesteś w trybie off-line.

  Bardzo wytrzymały

  Nie musisz się martwić przypadkowym upuszczeniem. Komponenty Move są chronione przez wytrzymałą i odporną na uderzenia obudowę.

  Łatwe ładowanie

  Akumulator zapewni nawet 11 godzin odtwarzania. Umieść głośnik na dołączonej domowej bazie ładującej, aby szybko podładować go podczas słuchania, a opcjonalna dodatkowa baza ładująca pozwoli ładować go tam, gdzie to potrzebne.

  Dane techniczne:

  Typ: głośnik
  Komunikacja: AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi
  Funkcje: odporność na zachlapanie, odtwarzanie plików audio, sterowanie za pomocą smartfona, wbudowany mikrofon
  Obsługiwane serwisy: Amazon Music, Apple Music, Deezer, SiriusXM, SoundCloud, Spotify, Tidal, TuneIn, YouTube Music
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas pracy (h): 11
  W zestawie: baza ładująca
  Wysokość produktu (cm): 24
  Szerokość produktu (cm): 16
  Głębokość produktu (cm): 12,6
  Waga (g): 3000
  Kolor dominujący: czarny
  Model: Move