Głośnik bluetooth Pure Elan BT3 [kolor niebieski]

Producent: Pure
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Pure Elan BT3 to głośnik Bluetooth wyposażony dodatkowo w tuner FM i DAB/DAB+. Duży wyświetlacz na froncie ułatwia obsługę.

  Kompaktowy

  Głośnik Bluetooth Elan BT3 marki Pure to produkt kompaktowy, który nie zajmie Ci dużo miejsca w domu. Możesz postawić go w dowolnym miejscu, aby umilić sobie spędzany w domu czas. Pomimo swojego kompaktowego rozmiaru i małego przetwornika, dźwięk jest czytelny i nie posiada żadnych kłopotów z odtwarzaniem w pełnym zakresie pracy. Dźwięk możesz dopasować do własnych potrzeb za pomocą funkcji loudness oraz regulacji wysokich/niskich tonów.

  Połączenia

  Głośnik poza komunikacją Bluetooth możesz podłączyć za pomocą wbudowanego wejścia AUX. Do Twojej dyspozycji oddano również wyjście na słuchawki, które znajduje się tuż obok powyższego na tylnym panelu. Elan BT3 to głośnik w głównej mierze stacjonarny, masz jednak możliwość umieszczenia w nim baterii i zabrania go ze sobą w dowolne miejsce.

  Prosta obsługa

  Na froncie urządzenia do dyspozycji masz panel przycisków i główne pokrętło. Wszystkie potrzebne informacje są na bieżąco wyświetlane na dużym ekranie umieszczonym na froncie urządzenia.

  Dane techniczne:

  Rodzaj głośnika: Przenośny, Stacjonarny
  Przetworniki (mm): 1 x 25,4
  Sposób połączenia: Bezprzewodowo, Przewodowo
  Rodzaj transmisji: Bluetooth
  Funkcje dodatkowe: Alarm, AUX, Loudness, Regulacja dźwięku, Tuner DAB/DAB+, Tuner FM, Wyjście słuchawkowe
  Zasilanie: Bateryjne, Sieciowe
  Waga (g): 732
  W zestawie: Zasilacz
  Model: Elan BT3