Głośnik bluetooth Divoom Tivoo Max [kolor czarny]

Producent: Divoom
 • 549,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Divoom Tivoo Max to duży głośnik bluetooth w kształcie starego telewizora.

  Dźwięk

  W obudowie głośnika Tivoo Max dzięki jego wielkości zmieszczono 3 przetworniki. Dwa z nich odpowiadają za przetwarzanie wysokich częstotliwości, a trzeci za niskie tony. Przetwornik nisko-tonowy zabudowano w tylnej ściance, wspierając go dodatkowo portem bass reflex. Dzięki takiemu połączeniu bas jest głęboki, a cały dźwięk pełny. Głośniki wysokotonowe umieszczono po dwóch stronach ekranu tak, aby uzyskać dźwięk stereo.

  Całość napędzają wzmacniacze o łącznej mocy 40W. 20W zarezerwowano dla subwoofera, a pozostałą moc rozdzielono na głośniki wysokotonowe. Całość zestrojono za pomocą procesora DSP, który wykorzystuje pełen potencjał przetworników.

  Ekran Pixel

  Na froncie głośnika Divoom wbudowano duży, pixelowy wyświetlacz zbudowany z 256 programowalnych diod LED. Mogą one odtworzyć, aż 16 milionów kolorów. Dzięki temu to co na nim wyświetlisz będzie czytelne, pełne barw, a także efektowne. Gotowe obrazy i animacje możesz pobrać za pomocą aplikacji. Jeżeli stworzysz własną możesz ją udostępnić pozostałym użytkownikom.

  Funkcje dodatkowe

  Divoom Tivoo Max to nie tylko głośnik. W urządzeniu wbudowano tryb świecenia ułatwiający zasypianie, a także budzik, który obudzi Cię każdego ranka. Dostępny jest także timer i tryb alarmu.

  Na ekranie możesz również otrzymywać powiadomienia z Twoich ulubionych aplikacji takich jak Facebook, Instagram czy nawet Snapchat. Jest też tryb DJ Mixer, w którym możesz pobawić się w tworzenie muzyki.

  Jednak to nie wszystko - mamy też pogodę, tryb tablicy wyników czy pomiar hałasów.

  Dane techniczne:

  Rodzaj głośnika: przenośny
  Przetworniki (mm): 1 x 278, 2 x 45
  Pasmo przenoszenia (Hz): 40-20000
  Moc (W): 40
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: Bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Funkcje dodatkowe: alarm, budzik, DJ Mixer, mini gry, oświetlenie do zasypiania, planer, Pogoda, pomiar hałasu, powiadomienia social media, tablica wyników, timer, wyświetlacz Pixel
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas pracy (h): 10
  Czas ładowania (h): 5
  Waga (g): 1490
  Szerokość produktu (cm): 18,4
  Wysokość produktu (cm): 16,3
  Głębokość produktu (cm): 8,6
  Model: Tivoo Max