Głośnik bluetooth Divoom Tivoo [kolor zielony]

Producent: Divoom
 • 299,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Divoom Tivoo to mały głośnik bluetooth przypominający telewizor z dawnych lat.

  Ciekawy wygląd

  Divoom Tivoo wygląda jak stary telewizor. Chrakterystyczne pokrętła, kształ obudowy czy też wyświetlacz Pixel, który wygląda jak stary kineskop to cechy charakterystyczne dla tego produktu. Do wyboru mamy też kilka wersji kolorystycznych. Produkt ten idealnie nadaje się na ciekawy, niestandardowy prezent.

  Wyświetlacz Pixel

  Na wyświetlaczu możesz wyświetlić ulubione, pixelowe obrazki lub animacje dostępne w aplikacji do obsługi głośnika. Możesz też przygotować własne propozycje, a także podzielić się nimi z innymi użytkownikami.

  Ekran pozwoli Ci również korzystać z dodatkowych, wbudowanych funkcji takich jak chociażby powiadomienia z aplikacji social media. Do dyspozycji oddano Ci również gotowe efekty świetlne.

  Na ekranie zobaczysz także zegarek czy pogodę.

  Dźwięk

  Za dźwięk w głośniku Divoom Tivoo odpowiada 5cm przetwornik wsparty 6W wzmacniaczem z DSP. Przetwarzanie niskich częstotliwości wspomaga także port bass-reflex. Dzięki temu dźwięk jest pełny i gwarantuje miłe doznania.

  Transmisją sygnału zajmuje się kodek Bluetooth 5.0, gwarantując odpowiednią stabilność i jakość połączenia. Głośnik może pracować nieprzerwanie do 10 godzin.

  Dane techniczne:

  Rodzaj głośnika: przenośny
  Przetworniki (mm): 50
  Pasmo przenoszenia (Hz): 80-20000
  Moc (W): 6
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: Bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Funkcje dodatkowe: alarm, AUX, budzik, DJ Mixer, mini gry, notatki głosowe, Pogoda, powiadomienia social media, radio internetowe, wyświetlacz Pixel
  Zasilanie: akumulatorowe
  Czas pracy (h): 10
  Czas ładowania (h): 5
  Waga (g): 380
  Szerokość produktu (cm): 10
  Wysokość produktu (cm): 8,3
  Głębokość produktu (cm): 8,3
  Model: Tivoo